PASĀKUMI

26.sep
sestdiena

Rihards Lībietis un Kristaps Bedritis / 'Scream, Breathe, Cry' Tour (Acoustic)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
26.09.2015. 21:30
Bez maksas

Pasākums notiek ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.

Saprotama mūzika visiem vecumiem un dzimumiem. Viegla akustika, moderns piesitiens, skaisti cilvēki.

Rihards Lībietis (LV):

Riharda pamat instruments ir akustiskā ģitāra, kuras skaņas grib dzirdēt arvien vairāk cilvēku, jo mūziķis spēja pieburt publiku ar savu spēli–tā ir gan virtuoza ,gan ekspresīva, gan izjusta un gaumīga.
Ģitāra tiek izmantota ne tikai kā stīgu instruments, kā pierasts, bet arī kā perkusīvs papildinājums skaņdarbiem. Kā saka Rihards pats:„Ģitāra man ir kļuvusi par visspēcīgāko un ekspresīvāko personības izteikšanās veidu, savā ziņā–pirmā īstā iespēja izpaust iekšējo balsi tik jēgpilnā veidā.
Itinviss ir mūzika,tikai jāprot ieklausīties un tad izdosies pieskarties visumam.”
Līdzās solo projektam, Rihards arī spēlē grupās Elastic (ex Bites Blues Band) un The Blues Barbers ,kā arī iesaistās dažādos citos projektos. Ir uzstājies kopā ar tādiem mūziķiem kā Latvian Blues Band, Innes Sibun ,Dave Goodman, "Sir "Oliver Mally un citiem. Līdz šim Rihards ir izdevis solo albumus -“Rihards Lībietis EP” (2012) un “RL Elektronix” (2015) un šā gada rudenī plānots izdot jauno albumu “Screame, Breathe, Cry”, kurā pievienojušies vēl citi mūziķi, radot vēl pilnāku grupas skanējumu. Šajā koncerttūrē Rihards prezentēs savu jauno albumu un koncertos viņam pievienosies Erna Daugaviete (čells), Jāzeps Podnieks (flauta), Gints Smukais (akustiskāģitāra), Mārcis Vasiļevskis (elektriskāģitāra) un Raitis Kalniņš (sitamieinstrumenti).

https://rihardslibietis.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/pages/Rihards-Lībietis-music/152874421391156

Kristaps Bedrītis (LV):

Kristaps Bedrītis nāk no Valmieras. Mūziķis ar akustisk oģitāru, domām, pierakstiem un vēlmi nodot to visu cilvēkiem, kuri uz brīdi apstājas un ieklausās. 2015.gada februārī tika izdots mūziķa debijas mini albums ‘Worlds Apart EP’, kurā iekļautas 5 dziesmas, kas tapuša spēdējo gadu laikā. Dziesmas tika ierakstītas mājās, dzīvojamā istabā, lai pēc iespējas vairāk saglabātu dziesmu personisko vēstījumu un intīmo noskaņu. Albums pieejams lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs internetā (Spotify, iTunes, Deezer, Bandcamp). Pēdējo pāris gadu laikā Kristaps ir spēlējis un uzstājies dažādās kafejnīcās, galerijās un mazās koncertvietās gan Rīgā, gan citur Latvijā. Tāpat ir bijuši pāris koncerti festivālos (Positivus, Give & Get, Bardu rudens), kā arī iespējas uzstāties ārpus Latvijas (Velsa, Varšava, Berlīne).

https://keeprhythminsoul.wordpress.com/
https://www.facebook.com/keeprhythminsoul

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.