PASĀKUMI

8.feb
piektdiena

Riga Reggae un Blue Jean Serenade

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
08.02.2019. 21:00
3 EUR

RIGA REGGAE
Muzikālā projekta dalībnieki jau iepriekš pazīstami ar dalību dažādos citos muzikālos projektos - ORANŽĀS BRĪVDIENAS, RĪTA STIENIS, ULDA UN INTA REGŠLĀGSKA GRUPA, UFO GRUPA, FUCK ART, PCHOLI utt.
Tautā jau iecienīti hiti "Zvans pie durvīm", "Māri, kur Anna" un citi.

https://www.facebook.com/rigareggae/
https://www.youtube.com/watch?v=ml0ycR2SZPU


BLUE JEAN SERENADE
Grupa izveidota Kandavā, 2014. gadā, kad basketbola nometnes laikā divi komandas biedri, Jānis (ritma ģitāra, vokāls) un Tomass (bungas), izdomāja brīvo laiku starp treniņiem pavadīt izpildot populāru dziesmu kaverversijas. Laika gaitā tā ir izaugusi līdz 5 cilvēku ansamblim, kurā Anna spēlē klavieres un dzied, Reinis valda pār līderģitāru, bet Pēteris atbild par zemākajām notīm uz basa.

Mūziķu galvenais mērķis ir likt cilvēkiem dejot, dziedāt un justies mazliet laimīgākiem. Līdz šim grupa izdevusi EP „All My Friends Care About Celebrities, Well, I Don’t”, kurš ir pieejams Spotify.

https://www.facebook.com/bluejeanmusic/
https://www.youtube.com/watch?v=KX-vXswIgNE


Koncerta sākums 21:00
Ieejas maksa 3 eur

Pasākuma laikā filmē un fotogrāfē

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.