PASĀKUMI

28.sep
piektdiena

Metāla vakars Ādmiņu ielā

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
28.09.2012. 20:00

Grupa ir izdevusi 3 albumus un vairākkārt uzstājusies Latvijā. Grupu salīdzina ar mūsu pašmāju TESA, ar ko viņi ir labos draugos un kopā koncertējuši.

Varētu patikt Tesa, Cult Of Luna, Amenra, Celeste, Rosetta daiļrades cienītājiem.Otra grupa būs DZIECI Z BECZEK no Polijas,kas spēlē netipisku trashcore/punk, kas iziet no tradicionāliem hardcore rāmjiem un atļaujas ekperimentēt.

Grupa aktīvi koncertē Eiropā un Polijā, izdevusi vairākus ierakstus, iekļauta izlasēs un izdevusi splitu ar Lietuvas trashcore veterāniem GXFXTX uz leibla PASIDARYK PATS rec.,kas arī organizē šo Baltijas mini tūri.Grupa ir D.I.Y. kultūras un mākslas piekritēji, kas paši veido savus video un komiksus par grupu, kā arī atbalsta velo punk, skvoteru un veģetārisma kustības.Latviju koncertā pārstāvēs gore grind monstri TRAUMA MORALIS, kas jau ir paspējuši sevi pierādīt uz pasaules grind scēnas.

Sākums 20.00 / 2LS


Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.