PASĀKUMI

17.okt
sestdiena

Reinis Jaunais ft. Draugu orķestris (indie folk)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
17.10.2015. 21:30
Bez maksas

Pasākums notiek ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.

Koncertā AP uzstāsies Draugu orķestris šādā sastāvā:

Reinis Jaunais - ģitāra, balss,
Artūrs Veinbergs - perkusijas, efekti,
Ieva Supjeva - flauta,
Harijs Vagrants - persiešu santurs.

Reinis Jaunais ir ģitārists un dziesminieks, kurš iedvesmu savai mūzikai galvenokārt smeļas no saviem ceļojumiem. Reinis ir izdevis 2 albumus - Plika ģitāra (2013.) un Draugu orķestris (2015.), kā arī sniedzis daudzus koncertus kā Latvijā, tā arī citās Eiropas valstīs, un arī Jaunzēlandē.

Albums ''Draugu orķestris'' ir dabas biezokņu un antropogēnās slodzes izraisīto vibrāciju atspoguļojums CD matricā. Mūziķi savu radošo skanējumu smēlušies ļoti daudzviedīgā, pat šķietami atšķirīgā mūzikā, no moderniem un underground stiliem līdz pat klasiskajai mūzikai. Tā ir mūziķu pieredze, kura sakņojas emociju, skaņu un iespaidu daudzveidībā.

Daudzveidībā, kuru sniedz pati dzīve, ceļojumi, daba, māksla, notikumi un tuvi cilvēki. Jaunizdotajā albūmā neiztrūkstoši emociju pretmeti ir: prieks un smeldze, maigums un spēks, mīlestība un rūpes.

https://soundcloud.com/reinis-jaunais

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.