PASĀKUMI

7.apr
sestdiena

Regress

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
07.04.2018. 23:00
Bez maksas

Rokgrupas REGRESS pirmssākumi meklējami tālajos astoņdesmitajos, kad 1987.gadā ģitārists Žerārs Fīlips un bundzinieks Agris Rostoks kopā ar Viesturs Polikarps piedalījās nu jau leģendārās grupas RŪSA dibināšanā.

Laikam ritot dzīve mainījās, līdz 2011. gada rudenī pēc Viestura ierosinājuma, ierakstīt vecās RŪSAS dziesmas, atsākas mēģinājumi. Mūziķi saprot, ka pēc divu dziesmu atrestaurēšanas, nekāda tālāka progresa nebūs. Bet abi nu jau pēc 24 gadiem iekustinātie Agris un Žerārs vairs nevar apstāties. Turklāt pa šo laiku ir radušās jaunas idejas, kuras gribas realizēt, un grupai 2012. gada pavasarī pievienojās basģitārists Valdis Verdenhofs . Aktuāla problēma ir vokāls. Kolektīvam pievienojās Ivars Jakimcovs , kurš ir arī jaunāko dziesmu tekstu autors.
Ar laiku tiek konstatēts, ka ar dziedāšanu būs jātiek galā pašu spēkiem, nemeklējot palīdzību no malas.

Pašlaik REGRESS aktīvi strādā pie sava pirmā albūma, kurš drīz ieraudzīs dienasgaismu,
kā arī gatavojas koncertiem.

www.regress.lv

Ieeja brīva

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.