PASĀKUMI

10.feb
sestdiena

Refleksija (roks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
10.02.2018. 22:00
2-3 EUR

“Refleksija” ir piecu vīru komanda no Ziemeļnieciskajām Rūjienas ārēm ar skaļu mūzikas un dzīves skatījumu, ko pauž pār žanru un stilu robežām.
“Refleksija” ir rokgrupa no Rūjienas, kuras pirmsākumi meklējami dziesmas “Patriots” ierakstā, kas kā muzikāls eksperiments 2015.gada rudenī bija iemesls apvienoties vīriem no grupas “Smēde” ar vokālistu Arturu Gruzdiņu un bundzinieku Klāvu Skujiņu. Tolaik grupai dots vārds “Dvēseles Harmonijā”, bet virzoties uz rokmūzikas pusi un sava skanējumā ieviešot hardcore mūzikai raksturīgos elementus, gan šī “Dvēseliskās mūzikas harmonija” arvien vairāk ieguva skarbi ziemeļnieciskas aprises. Katrs grupas dalībnieks skanējumā ievieš savas skaņas, eksperimentējot ar mūzikas robežām un žanriem, kur tipiski hardcore elementi pāraug liriskās skaņās un klausītājus ieved kā balādēs, tā smagāku muzikālu darbu pasaulē.
Refleksija ir sens vārds, kura nozīme (lat. reflexio) meklējama filozofiskā cilvēka pašizzināšanās procesā, kurā viņš izzina savu rīcību un likumus. Fizikā tā ir atspīdēšana, bet psiholoģijā - ieskatīšanās sevī. Mūzikas dzīvē Refleksija ir piecu rūjieniešu tieksme pierādīt to, ka roks latviešu valodā ir dzīvs un patiess un, ka skaļām notīm ir stingrs pamats ne tikai Liepājā.

https://www.facebook.com/RefleksijaMusic/ ,
Twitter https://twitter.com/refleksijamusic
YouTube grupas Refleksija kanāls: https://www.youtube.com/channel/UCAw34Mo3REjEyeFZgI7EiQg

Koncerta sākums: 22:00
Ieejas maksa: 2eur iepriekšpārdošanā ticketshop.lv , 3eur koncerta dienā uz vietas.
https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2477

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.