PASĀKUMI

22.mai
piektdiena

Raw Punk Night

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
22.05.2015. 19:00
3 EUR
22. maijā Ādmiņu ielas draudzīgajās telpās notiks pankroka koncerts ar vairāku pašmāju un ārzemju grupu piedalīšanos.

Distress ir viena no atpazīstamākajām d-beat/crust grupām Krievijā un Eiropā, kas guvusi plašu fanu pulku arī visā pasaulē. Grupas dalībnieki paši rīko koncertus un organizē vienu no lielākajiem Krievijas d.i.y. punk/hc festivāliem United Help, kā arī ir leibla Total Punk records īpašnieki. Grupa dibināta 2003.gadā un līdz šim brīdim ir izdevusi 5 albumus un vairākus split Ep ar grupām Fatum, Eskatalogia, Diskelma, Komatoz, Suburban Showdown, Wheel Of Drahma. Grupa katru gadu dodas Eiropas tūrēs un ir viena no gaidītākajām grupām ekstrēmās hc mūzikas festivālos. Iepriekš uzstājusies kopā ar daudzām žanra ikonām tādos festivālos kā Obscene Extreme, Play Fast or Dont, Bloodshed fest u.c.

Convince ir d-beat/crust punk grupa no Maskavas, kura ir dibināta 2010. gadā un ir izdevusi 3 Ep albumus. Grupa aktīvi uzstājas Krievijā un šī būs grupas pirmā uzstāšanās Eiropā.

Koncertā uzstāsies arī vietējas grupas Defectives un Morāles Inkvizīcija.

Ieeja / ziedojums grupām 3 eur, sākums 19:00.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.