PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
13.12.2019. 21:00
Bez maksas

13.12. 2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) uzstāsies Latvijas alternatīvās rokmūzikas grupa "PŪĶA GARS". Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Grupa “Pūķa Gars” izveidota 2009. gadā Rīgā. Šajā laikā izdoti divi studijas albumi - “Kārdinājums” (2010) un “Maldinātājs” (2014). Pašlaik grupa strādā pie trešā albuma un gada sākumā klausītājiem piedāvāja tā priekšvēstnesi - kompozīciju "Laimes zaldāts", kurai ir izveidots arī videoklips:
https://www.youtube.com/watch?v=yZfGRLLJwmk
Grupa "PŪĶA GARS" uzstājusies dažādos festivālos, klubos un pasākumos, tostarp Rīgas pilsētas svētkos, Rūjienas pilsētas svētkos, Jāņa Groduma piemiņas koncertā Vērmanes dārzā un citur. No panākumiem jāmin iegūtā pirmā vieta “Rock’n’Riga” skatuves “Garāžas duelī 3” (2010), un zelta medaļa kanāla “RīgaTV 24” mūzikas šovā “Troksnis ringā” (2017).

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākumu laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.