PASĀKUMI

11.mar
sestdiena

Pūķa Gars

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
11.03.2017. 22:00
Bez maksas

Laiks vienam kārtīgam alternatīvā metāla un roka koncertam uz Nemiera balkonskatuves, pareiz? Nu, tad, lūdzu, jūsu uzmanībai - grupa Pūķa gars jau šo sestdien! Un bonusā mūziku pēc tam mums uzliks DJ Kalvis Amantovs.

Noskrollē zemāk un izlasi, ko grupas puiši paši par sevi stāsta ↓↓↓

Kad: 11. martā 22:00
Laimīgā h: 21:00-22:00
Ieeja: protams, bez maksas!
Iesildīšanās: https://pukagars.bandcamp.com/

↓↓↓
Smagās mūzikas grupa "Pūķa Gars" dibināta nu jau tālā 2009. gada martā. Laikam ejot, muzikālā apvienība pēc satura un formas ir daudzkārtīgi transformējusies, esot pārliecināta, ka pārmaiņas izpildāmajā materiālā ir radošuma un nemitīgas attīstības atslēga.

Turklāt 2015. gada nogalē "Pūķa Gars" savu skanējumu paplašinājis līdz iepriekš nebijušiem apmēriem, kļūstot par nu jau piecgalvainu, zvīņām klātu un liesmu jūru spļaujošu radījumu.

Skaidrs ir viens - grupa kreatīvās robežas nepazīst, ar savām idejām nebaidoties pārsteigt ne vien citus, bet arī pati sevi, jo apslāpēt ideju stingros rāmjos un robežās "Pūķa Gars" dalībnieki uzskata par noziegumu. Par noziegumu pret sevi un saviem klausītājiem, kas nav attaisnojams pat ne ar visbargāko sodu. Lai kāds arī kuram tas būtu.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.