PASĀKUMI

2.feb
piektdiena

PND - 20!

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
02.02.2018. 21:00
5-7 EUR

ALUS, BRĪVI, POZITĪVI – PND JAU 20 GADUS DZĪVI!

2018. gada 2. februārī PND svinēs divdesmito pastāvēšanas gadadienu. Varētu strīdēties, un, ja godīgi, neviens vairs īsti neatceras, bet šķiet tieši šajā datumā, pirms 20 gadiem, tika panākta neformāla vienošanās, ka ir jātaisa īsta pankroka grupa – PND. Tas, protams, nenozīmē, ka 3. februārī bija pirmais mēģinājums, vai koncerts, vai vismaz dabūti nepieciešamie instrumenti... Tomēr, mums pašiem – PND, tas nemazina šī datuma un laika nozīmīgumu, mūsu, un, iespējams, vēl kāda dzīvēs.

Šo notikumu aicinām atzīmēt ikgadējā Latvijas panku koncertā SID VICIOUS DAY 2018. gada 2. Februārī, kur bez PND esošajiem un agrākajiem biedriem, uzstāsies virkne citu grupu. Būs arī daudz alus un dejas! Vieta – kā ierasts leģendārais Vecrīgas klubs DEPO, kas ir bijis un ir neatsverams draugs un sabiedrotais.

Sakarā ar jau šobrīd lielo interesi ir izsludināts papildus PND 20 gadu jubilejas saīsinātais koncerts Liepājas klubā Fontaine Palace. Tas notiks 9. februārī.

Precīzs konča dalībnieku saraksts tiks izziņots tuvākajā laikā. Pasākumā pavisam noteikti uzstāsies PND ar īpašo 20 gadu svētku jubileju. Sekojiet līdzi informācijai!

Savu dalību ir apstiprinājuši:
PND
Inokentijs Mārpls
All Day Long
Gateris

Mazajā zālē:
Ej Apskrieties DJ

Ieeja:
- 7 euro,
- 6 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 5 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES (līdz 15.01. 16.00)

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.