PASĀKUMI

21.sep
piektdiena

Plenērs "Bezmiegs" prezentācija & Kid Fiction (AU)

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
21.09.2018. 21:00
2 EUR

21. septembris pie mums solās būt iespaidiem bagāts, jo viena vakara ietvaros Jums būs iespēja baudīt divas lieliskas performances.

Albuma prezentācijas tūres ietvaros, piektdienas vakarā, pie mums koncertu sniegs postpanka trio Plenērs, iepazīstinot ar savu jaunāko ierakstu "Bezmiegs".

Vakara turpinājumu nodrošinās Louis Isaac, jeb Kid Fiction - mūziķis un producents no Sidnejas ar savu Live setu, kurā jūtamas regeja saknes un Luisa pašu raksturojoša skanējuma meklējumos radušos highlife, afrobeat, footwork, future beats, warp-styled IDM un hip-hopa maisījums.

18+
DURVIS: 21:00
IEEJA: Ziedojums 2 EUR

*Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, un ka viņa attēls var tikt izmantots pēc pasākuma organizatora ieskatiem plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.