PASĀKUMI

21.sep
piektdiena

Play Granade Fest 1

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
21.09.2012. 20:00

Pasākumu pārstāvēs gan vietējās, gan ārzemju smagās mūzikas žanru pārstāvošās grupas. Starp šīm apvienībām nozīmīgi būtu izcelt viesu grupu „Khroma” no Somijas (Helsinkiem). Šie pārstāvji savā mūzikā veiksmīgi apvieno tādus alternatīvās un elektroniskās mūzikas žanrus kā metal, trip hop, electro un darkstep. Grupa „Khroma” tuvākajā laikā līdzās jau izdotajam mini-albumam „Self Titled” plāno plašākai sabiedrībai prezentēt savu jauno singlu „Chariots”.

Starp vietējām smagās mūzikas grupām, kas koncertēs pasākumā jāmin Retrace My Life, kas „vienā katlā” iemaisījuši tumšākos mūzikas žanrus ar tehnisko metālu, sauktu arī par „djent”. Savukārt, dažādus netradicionālos smagās mūzikas žanra elementus, apvienotus vienā veselumā, publikai sniegs grupas HelidBurned In Blizzard un Sound Machinery. Lai pasākumu padarītu vēl baudāmāku, grupu sarakstam pievienotas 2 daudzsološās latviešu post-hardcore / metalcore apvienības Blinded Memory un Amelia The Murderer.

Pasākuma organizatori paši ir Latvijā dzīvojoši mūziķi, sportisti un alternatīvās kustības pārstāvji, kas jau zināmu laiku darbojas attiecīgajā nozarē. Par motivāciju pasākumu organizēšanai tiek izvirzīts Latvijā trūkstošais pilna spektra alternatīvās mūzikas, kultūras un ekstrēmā sporta šovu piedāvājums apvienots vienuviet.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.