PASĀKUMI

2.feb
sestdiena

Planet Of Resistors

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
02.02.2019. 21:00
1-3 EUR

Planet Of Resistors (LV – elektronika/ eksperimenti)
https://soundcloud.com/user-991694575/sets/planet-of-resistors

Ieeja:
- 3 euro,
- 2 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 1 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES
- 1. stāvā ieeja BRĪVA

“Planet Of Resitors” ir savdabīga grupa, kurā apvienojušies - Aleksandra Peka (Alexandra Peck), Platons Buravickis un Kaspars Rolšteins.
Ja Platonu un Kasparu Latvijas kontrkultūras trieciennieki jau pazīst, tad Aleksandras vokālās dotības daudziem būs patīkams jaunums. Aleksandra nāk no Anglijas un šobrīd strādā Latvijā, Rīgas Starptautiskajā skolā par matemātikas skolotāju. Protams, ka matemātikai un mūzikai ir daudz kopēja, tomēr Aleksandras muzikālo valodu veido arī pieredze, kas iekrāta skolas un studiju gados, dziedot dažādās angļu post-panka grupās.
“Planet Of Resistors” mūzika trāpa kaut kur par vidu starp brīvu eksperimentu un strukturētu mūziku. Klausītājiem var rasties iespaids, ka “Planet Of Resitors” priekšnesums respektē tradicionālo “dziesma aiz dziesmas” principu, taču īstenībā viņi tās katru izpildīšanas reizi rada no jauna, komponējot tai pašā acumirklī “uz vietas”. No viena koncerta uz otru saglabājas vien daži muzikālās tēmas aspekti un teksti. Šo nepieciešamību ikreiz nodarboties ar jaunradi diktē arī “Planet Of Resistors” izmantoto elektronisko mūzikas instrumentu specifika - nav iespējams divreiz iekāpt vienā un tai pašā “pačā”.

"Planet of Resistors" perform always new compositions with vocals and electronic instruments. Though Planet of Resistors may appear to pay respect to a traditional ‘song by song’ structure, in each performance they take the risk of creating their compositions almost from scratch (just lyrics usually survive from performance to performance). This method is partly dictated by the electronic instruments they use. It is almost impossible to reproduce timbres and sound sequences time after time. However, the ephemeral nature of their music is also the source of its beauty - even if by chance a sound or moment from a performance can be reproduced, it is never as beautiful as the first time.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.