PASĀKUMI

14.dec
sestdiena

Pirmais Kurss // Nikotīņi

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
14.12.2019. 22:00
3-4 EUR

Grupu Pirmais Kurss raksturo enerģiskas dzīvās uzstāšanās, kurās klausītājs var izdejoties, no sirds izdziedāties un labi pavadīt laiku. Tā ir dibināta 2010. gadā un pārstāv humorroka žanru, tie ir pieci veselīgi puiši, kuru mūzika tiecās uz idealizētu pasauli - sapņu auto, simetrisku šķūni, bezlimita internetu un mīlestību.
2018. gada pavasarī grupa izdeva savu pirmo albumu ‘’Problēmas’’. Albumā iekļauti 15 oriģināldarbi, roka, popa un vieglās mūzikas stilos. Dziesma ‘’Internets’’ nokļuva Latvijas Radio 5 latviešu mūzikas topa 1.vietā. Pirmais kurss 2018. gadā tika nominēti Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai „Zelta Mikrofons” kā gada debija.
Tās kontā ir 4 augstas izšķirtspējas videoklipi, kuros neklātienē var iepazīt Pirmā kursa filozofiju. Grupa aktīvi koncertē klubos, ballītēs, pilsētas svētkos un festivālos. Uzstājušies Arēnā Rīga (vestibilā, pie garderobes), Ķīpsalas lielajā izstāžu zālē (tajā pa kreisi), Palladium un K.K. fon Stricka Villā u.c. Pēdējā gadā nospēlēti vairāk nekā 40 koncerti.
Paralēli aktīvai koncertēšanai, grupa strādā pie sava 2. albuma.

https://www.facebook.com/pirmaiskurss/
https://www.youtube.com/watch?v=mXyrwUA70WY

Nikotīņi
Rock with punk, psychedelia and blues.
https://www.facebook.com/nicoteensofficial/

Ieeja 4 eiro
Share+going 3 eiro.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.