PASĀKUMI

7.sep
piektdiena

Pirmais Kurss // Grupa Jānis

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
07.09.2018. 22:00
3 EUR

Pirmais Kurss
Grupa radusies 2010.gada nogalē un kopš 2014. gada grupas sastāvs ir nemainīgs - Francis Upaciers (ģitāra, vokāls), Valdis Avotiņš (sitaminstrumenti, vokāls), Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls, dīvainas skaņas) un Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls).
Pašironija, nopietnas un nenopietnas problēmas, sāpes un prieks- tas viss ir saklausāms grupas skanējumā. 2018. gadu grupa sākusi ar izaicinājumu - pirmā debijas albuma izdošanu.
https://www.facebook.com/pirmaiskurss/
https://www.youtube.com/watch?v=Z8U4mcwqJWU

Grupa Jānis
"Grupā esam četri un visiem četriem arī mūžīgi pietrūkst Tavs pieskāriens. Mārtiņš Plāters mūsu dārgais dziedātājs aizvada dienas braukājot ar velosipēdu un domājot par surikātiem. Didzis Kikusts, kurš grupā spēlē ģitāru un rada muzikālo saturību ikdienā ir mīļš. Rinalds Bušs grupā pievieno mazliet kaisles un dzejas no saviem krājumiem. Un Jānis Matīss. Viņš ir ne tikai seksa ikona Latvijā, viņš ir grupas esence. Matīsam nepatīk džinsu bikses un viņš vienmēr sasniedz, ko vēlas, mazā. Visus šos jauniešu vieno kāda mistiska saikne, kas ir mērcēta kadiķkoka dzērienos. Mēs esam grupa Jānis, dāmas un kungi."
https://www.facebook.com/GrupaJanis/
https://open.spotify.com/artist/14JApLqjPYQfxXf6FlMfld

Ieeja par ziedojumiem 3Eur

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.