PASĀKUMI

31.aug
piektdiena

Pērkons Liepājā

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
31.08.2012. 22:00

Grupa “Pērkons” bija visnozīmīgākā un skandalozākā rokgrupa Latvijā 1980s un tā vēl aizvien sniedz koncertus. Grupas aizsācēji bija: Juris Kulakovs (taustiņi), Juris Sējāns (bass, vokāls), Leons Sējāns (solo ģitāra), Ieva Akurātere (vokāls), Raimonds Bartaševics (vokāls), Dainis Strazdiņš (sitamie instrumenti).

Sākumā grupa spēlēja divus pilnīgi savādākus mūzikas stilus: instrumentālo klasisko mūziku un smago roku. Viņu dziesmas kļuva par folkloru jauniešiem un tās runāja par lietām par kurām neviens cits neuzdrīkstējās runāt. Tādēļ tas nebija pārsteigums, ka 1983. gadā PSRS funkcionāri grupu aizliedza. Grupa turpināja uzstāties kā kolhoza ansamblis. 1985.gadā pēc koncerta Ogrē, grupa pusaudžu izdemolēja divus vilciena vagonus. Pēc šī notikuma grupa atkal tika aizliegta, bet pēc dažiem gadiem (1987. gadā) grupa piedalījās dziesmu festivālā “Liepājas Dzintars” kā zvejnieku kolhoza ansamblis “Selga”.

Vēlākajos gados tie turpināja koncertēt ar vārdu “Pērkons”. Tagadējais mūziķu sastāvs ir: Juris Kulakovs (taustiņi), Juris Sējāns (bass, vokāls), Leons Sējāns (solo ģitāra), Ieva Akurātere (vokāls), Raimonds Bartašēvics (vokāls) un Ikars Ruņģis (sitamie instrumenti).

Ieejas maksa: Ls 3.-

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.