PASĀKUMI

16.
piektdiena

Pagalms Fest' 17

Sviestkalni, Meldru iela 7, Siguldas pagasts, LV-2151, Latvija
16.06.2017. 18:00 - 18.06.2017. 23:45
No 15 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

16. un 17. jūnijā “Sviestkalnos”, Siguldas pagastā, Siguldas novadā pēc pērn ieturētās pauzes ar Siguldas novada Domes atbalstu piekto gadu norisināsies mūzikas un mākslas festivāls Pagalms.

“Pagalms” norisinājies jau četrus gadus ar latviešu un ārzemju mūziķu dalību. Šogad tiks ievērotas tradīcijas - divu dienu garumā tiks piedāvātas dažādas aktivitātes: mūzikas koncerti, kino, mākslas izstādes un darbnīcas, sporta aktivitātes u.c.

ZINĀMI PIRMIE MĀKSLINIEKI:
Ansamblis Manta
Židrūns
Arturs Skutelis un Tvērumi
Čipsis un Dullais
The Big Bluff
Ghettozloba
OGHRE
Boys Will Be Boys
Velns Viņu Zin
ElementiFestivāls savu identitāti ieguvis 2012.gadā, kad festivāla galvenais organizators Ģirts Kumeliņš un viņa domubiedri savā lauku mājas pagalmā, Turaidā nolēmuši aicināt draugus brīvprātīgi dalīties savā mūzikas daiļradē. Jau otrajā pasākuma norises gadā atsaucība bijusi tik liela, ka jaunieši veikuši atlasi, kā rezultātā tas izvērties par tradīciju - vasarā organizēt divu dienu pasākumu ar pašmāju un ārzemju mūziķu koncertiem.

Līdz šim festivālu pārstāvējušas vairāk kā 40 latviešu un ārzemju grupas. Četru gadu laikā “Pagalmā” uzstājušās tādas grupas kā Streak and The Reaven (Somija), Hajameelsed Kunznikud (Igaunija), Inokentijs Mārpls, Jūdas Graši, Martas Asinis, DJ Krankenwagen, Marta Migla, Hipstokrātija, Starmetis, Edavārdi u.c.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.