PASĀKUMI

3.mai
ceturtdiena

Once Upon//Mindesign

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
03.05.2018. 23:00
3 EUR

Once Upon
Mūzikai, ko rada ONCE UPON, ir diezgan grūti definēt žanru, jo katram grupas dalībniekam ieliekot daļu sevis, veidojas kas unikāls, oriģināls. Tāpat nav īpaši dzirdamas izteiktas līdzības ar citiem māksliniekiem, kā tas dažkārt novērojams citu apvienību daiļradē, var tikai mēģināt nojaust kādus iedvesmas avotus. Ātri un agresīvi ritmi mijoties ar dvēseli plosošām melodijām, kam piemīt post rokam raksturīgās, teju mistiskās atmosfēras pieskaņa; un spēcīgs, izteikti enerģisks – reizēm pat šķietami vājprātīgs vokāls ir tas, kas veido grupas īpašo skanējumu.

https://www.facebook.com/onceuponbandlv/
https://onceuponofficial.com/home
https://onceupon.bandcamp.com/

Mindesign
Grupas pirmsākumi meklējami 2015. gada nogalē, apvienojoties dalībniekiem no tādam grupām kā "Malduguns", "Dark Nexus", "Break The Norm" un "Enema Express".
Muzikālā apvienība sevi neietur noteiktos metāla žanra standartos un eksperimentē ar tādiem mūzikas žanriem un apakšžanriem kā Metalcore, Deathcore, Black Metal, Nu-Metal un līdz pat Džezam.
Mindesign ir Jānis Naglis (vokāls), Dainis Kļaviņš (Ģitāra), Vadims Maisejevičs (Ģitāra), Edgars Ceplis (Bass), Kristiāns Voitkevičs (Bungas).Grupa izdevusi trīs singlus "The Deceiver", "Hunting Trophy" un "Starp Sauli un Zemi", visas šīs dziesmas ir iekļautas debijas albumā "Filth". Vēl pie sasniegumiem var pieskaitīt mūzikas video klipa radīšanu dziesmai "The Deceiver".

https://www.facebook.com/mindesignband
https://www.instagram.com/_mindesign_
https://www.youtube.com/channel/UCeRRIeXPjIevy5FjO8b4NUQ
https://open.spotify.com/artist/1R0OQ0IKkOVLBALd1CWIuK
https://mindesign1.bandcamp.com

Ieeja par ziedojumiem 2Eur

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.