PASĀKUMI

28.jan
sestdiena

Nuvo, Parára, Tesa

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
28.01.2017. 19:00

Uzstāsies:
NUVO
https://www.youtube.com/watch?v=uvzaP8tGk-M
Grupas saknes meklējamas 2006. gadā, kad paši vēl bijām tīņi, pārpildīti ar vēlmi iztrakoties, gan muzikāli, gan arī pārsteigt citus ar savām idejām. Diemžēl dažādu sastāvu maiņu un citu iemeslu vadīti, nonācām periodā, kurā spēlējām ar citiem cilvēkiem, citās grupās.
Laikam ejot nonācām pie secinājuma, ka jāturpina iesāktais. Sākām apspēlēt vecās idejas ,izmantojot jaunu skatījumu un pieredzi. Lēni, sakārtojot un izauklējot gabalus, nonācām līdz pirmajam koncertam 2012. gada ziemā. Tam sekoja vairāki festivāli, kā arī iekštelpu koncerti Latvijas robežās.
Pēc divu gadu darbības, nolēmām ierakstīt albumu. Veicām ierakstu HODILA Records studijā, Valmierā, 2014. gada ziemā. Ierakstījām deviņas dziesmas ,bet diemžēl nolēmām šo ierakstu neizdot un atstāt sev, kā demo materiālu, esošo dziesmu tālākai aranžijai un pilnveidošanai. Paturējām vienu no gabaliem videomateriālam. Šo dziesmu, pateicoties Jānim Reinfeldam, esam pārvērtuši videoklipā!
Šobrīd grupas skanējumu var raksturot kā divu instrumentu (bass un bungas),smagnēju metal/hc sakausējumu, kas vedina klausītāju ,kā ieklausīties , tā arī patrakot pie interesanti savītajām melodijām.
Grupas sastāvs: Andris Klāvs- bass
Jānis Osis- bungas

Parára
https://www.youtube.com/watch?v=RS14xZn0m6k
Parára is a five-piece experimental rock and post-punk band from Riga, Latvia formed in the dawn of 2009. Featuring two drumsets, frequently complex rhythm structures and some intense breakdowns their sound can be very dense yet just as melody driven and humble as your neighborhood singer-songwriter guy.

TESA
https://www.youtube.com/watch?v=kyja37K5DW4
tesa = tesa

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.