PASĀKUMI

19.jan
piektdiena

NUVO (metal/hc, Valmiera)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
19.01.2018. 22:00
2 EUR

Grupas saknes meklējamas 2006. gadā. Diemžēl dažādu sastāvu maiņu un citu iemeslu vadīti, nonācām periodā, kurā spēlējām ar citiem cilvēkiem, citās grupās.
Laikam ejot nonācām pie secinājuma, ka jāturpina iesāktais. Sākām apspēlēt vecās idejas ,izmantojot jaunu skatījumu un pieredzi. Lēni, sakārtojot un izauklējot gabalus, nonācām līdz pirmajam koncertam 2012. gada ziemā. Tam sekoja vairāki festivāli, kā arī iekštelpu koncerti Baltijas robežās.
Pēc divu gadu darbības, nolēmām ierakstīt albumu. Veicām ierakstu HODILA Records studijā, Valmierā, 2014. gada ziemā. Ierakstījām deviņas dziesmas ,bet diemžēl nolēmām šo ierakstu neizdot un atstāt sev, kā demo materiālu, esošo dziesmu tālākai aranžijai un pilnveidošanai. Paturējām vienu no gabaliem videomateriālam. Šo dziesmu, pateicoties Jānim Reinfeldam, esam pārvērtuši videoklipā!
Šobrīd grupas skanējumu var raksturot kā divu instrumentu (bass un bungas),smagnēju metal/hc sakausējumu, kas vedina klausītāju ,kā ieklausīties , tā arī patrakot pie interesanti savītajām melodijām.
Grupas sastāvs: Andris Klāvs- bass, Jānis Osis- bungas.

https://www.facebook.com/NUVOvalmiera/

Koncerta sākums: 22:00
Ieejas maksa: 2 eur

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.