PASĀKUMI

12.nov
sestdiena

November Metal Symphony

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.11.2016. 20:00
4 EUR

12. novembrī visi symfo-power metāla cienītāji ir aicināti uz "November Metal Symphony" vakaru klubā "Melnā Piektdiena"! Šajā vakarā piedalīsies: Lureaway, Ivory, Symphodia, Iron Wings. Ieejas maksa: 4 EUR

12. novembrī visi symfo-power metāla cienītāji ir aicināti uz "November Metal Symphony" vakaru klubā "Melnā Piektdiena"!
Šajā vakarā piedalīsies:
IVORY - Baltkrievijas grupa, dibināta 2008. gadā. Sākumā grupas mūzikas stils tuvojās smagākām klasiskā roka variantam ar progresīvā roka elementiem. Tomēr 2012. gadā grupa maina savu stilu uz vēl smagāko un pilnu ar sarežģītiem aranžējumiem symfo-heavy metālu ar prog-power elementiem.
2015. gada decembrī kolektīvs pabeidza darbu pie pilna formāta albuma "Южный крест". Albuma centrā ir konceptuāla triloģija, kuras pamatā ir traģiskais stāsts par kapteiņa Roberta Skota ekspedīciju "Terra Nova" uz Dienvidpolu. Ar albuma noformēšanu nodarbojās slavenais vācu dizainers Stefan Heilemann, kas sadarbojās ar tādām grupām, kā Nightwish, Kamelot, Rhapsody, Epica, Lindemann, Pain un citiem.
Baltkrievijas koncertu ietvaros grupa ir spēlējusi vienā skatuvē ar Эпидемия, Черный Обелиск, Маврин, Leprous (Norveģija) un Dream Theater (ASV).
2016. gadā grupa piedalījās koncertos Polijā un Čehijā.
Facebook page: https://www.facebook.com/ivory.minsk
Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCLAcei8-hLLZIUvC3GmU6HQ
LUREAWAY - Jauna un ambicioza simfoniskā metāla grupa Lureaway nāk klājā ar savu debijas mini-albūmu ‘Saviour’. 2016. gada 2. oktobris
Lureaway, simfoniskā metāla grupa no Latvijas, piedāvā noklausīties savu pirmo mini-albumu “Saviour” portālā ‘Bandcamp’. Tas iekļauj četras burvīgas dziesmas, kurās dzidrs un spēcīgs soprāns ir apvienots ar simfoniskā metāla mūziku. Jūtīgums, kas ietverts šajās dziesmās, aizkustinās katru simfoniskā metāla fanu.
Facebook page: https://www.facebook.com/lureaway/
Bandcamp page: https://lureaway.bandcamp.com/album/saviour-ep
Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCZGuPzqEf8W83sFQl5NorQA
SYMPHODIA – power metāla grupa no Rīgas, dibināta 2013. gadā.
Šogad grupa pabeidza darbu pie otra albuma “Однажды…”, kur katra dziesma satur sevī nelielu stāstu vai leģendu. Vēsturiskas personas, mītiskās būtnes un parasto cilvēku likteni – to visu ir iespējams sadzirdēt šajā albumā.
Koncertā 12. novembrī būs iespējams paklausīties labākas dziesmas gan no šī albuma, gan no iepriekšēja albuma “Prinicipium”.
Šogad grupa piedalījās savā pirmā koncertā ārzemēs, Vācijā.
Facebook page: https://www.facebook.com/Symphodia/
Youtube channel: https://www.youtube.com/user/symphodia/

735_14689997_1243824842305395_325328417_o_thumb

  • Biļetes: 4.00 EUR
  • Sākums: pl. 20:00
  • Klubs atvērts no pl. 19:00

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.