PASĀKUMI

1.feb
ceturtdiena

NIKTO

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
01.02.2018. 21:00
2-4 EUR

NIKTO
Pirmo reizi DEPO!
Kroga Aptieka 2016. gada labākā jaunā grupa ar materiālu kroga Aptieka 2017. gada gaidītākajam albumam.

https://youtu.be/LOJUmaRuBVU
https://youtu.be/9uVGqDOjHHU
https://youtu.be/OE930tsKT-w

In case you like descriptions:
Nikto music explores the relationship between new class identities and skateboard ethics. With influences as diverse as Aleksandr Blok and John Lennon, new tensions are synthesised from both mundane and transcendant layers. Since early age band members have been fascinated by the traditional understanding of the moment. What starts out as hope soon becomes finessed into a tragedy of futility, leaving only a sense of dread and the unlikelihood of a new understanding. As shifting phenomena become transformed through emergent and diverse practice, the listener is left with a testament to the limits of our era.

Nikto mūzika pēta saikni starp jauno škiras identitāti un skeitborda ētiku. Ar dažādām ietekmēm, piemēram, Aleksandru Bloku un Džonu Lenonu, jauni saspīlējumi tiek sintezēti no ikdienišķiem un pārpasaulīgiem slāņiem. Kopš agra vecuma grupas dalībniekus aizrauj tradicionālā brīža izpratne. Kas sākas kā cerība, drīz kļūst par nevajadzīgas traģēdijas izpausmi, atstājot tikai biedējošu sajūtu un jaunas izpratnes mazināšanu. Tā kā mainīgas parādības pārveidojas caur radniecīgu un daudzveidīgu praksi, klausītājam paliek apliecinājums par Mūsu laikmeta robežām.

Entrance:
- 4 euro,
- 3 euro w/ flyer from www.klubsdepo.lv
- 2 euro w/ FB “GOING”
- 1st floor free

Komentāri

Koncerts atcelts!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.