PASĀKUMI

19.okt
trešdiena

Nervosa (BRA – trash metal)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.10.2016. 20:00
No 10 EUR

radio „Naba”, klubs „Nabaklab” piedāvā:

NERVOSA (BRA – trash metal)
https://www.facebook.com/femalethrash
http://www.nervosaofficial.com/
https://www.youtube.com/watch?v=45nftQN0IoI

Iesilda:
POKERFACE (Krievija - heavy metal)
All Tomorrows (Čīle - metal)

Biļetes - https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1880
1.stāvā ieeja BRĪVA

19. oktobrī klubā „Depo” otro reizi Latvijā uzstāsies brazīļu thrash metal grupa „Nervosa”. Grupa ir īpaša ar to, ka tajā spēlē tikai sievietes un šī ir viena no zināmākajām all-female thrash grupām pasaulē.

Grupu „Nervosa” Brazīlijas pilsētā Sanpaulu 2010. gadā izveidoja apvienības ģitāriste Prika Amarala (Prika Amaral), taču tikai 2011. gadā nostiprinājās „Nervosa” pamatsastāvs un dāmas varēja sākt pilnvērtīgi koncertēt. Neilgi pēc tam dienasgaismu ieraudzīja apvienības pirmais videoklips dziesmai „Masked Betrayer”, kurš nedēļas laikā tika apskatīts 20 tūkstošus reižu. Klipa panākumu rezultātā „Nervosa” ātri vien noslēdza līgumu ar vienu no pazīstamākajiem smagās mūzikas menedžeriem Džefu Kelleru (Jeff Keller) un Austrijas mūzikas izdevniecību „Napalm Records”, kura citu starpā izdod arī tādu grupu, kā „Grave Digger”, „Hate” un „Tiamat”, ierakstus. „Nervosa” sadarbojas arī ar prominento smagās mūzikas izdevniecību „Nuclear Blast”, kura izdeva grupas pirmo minialbumu vinila formātā. Dažu gadu laikā „Nervosa” notikušas sastāva maiņas un nospēlēti vairāk kā piecdesmit koncertu kopā ar smagās mūzikas smagsvariem „Exodus”, „Raven”, „Grave”, „Samael”, „Kreator” un citiem.

Durvis: 19:00
Koncerta sākums: 20:00

Pagājušogad grupa sniedza enerģisku un labi apmeklētu koncertu Rīgā, radio „Naba” klubā „Nabaklab”.

Klubs „Depo” atrodas Vecrīgā, Vaļņu ielā 32. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, tuvojoties koncerta dienai, to cena paaugstināsies. Koncertu rīko radio „Naba” klubs „Nabaklab”.as Vecrīgā, Vaļņu ielā 32. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, tuvojoties koncerta dienai, to cena paaugstināsies. Koncertu rīko radio „Naba” klubs „Nabaklab”.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.