PASĀKUMI

9.jan
sestdiena

Nekvalitatīvās Mūzikas Nakts #7

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
09.01.2016. 22:00 - 10.01.2016. 04:00
Bez maksas

Sestdien, 9. janvārī, “Fonoklubā” Cēsīs septīto gadu pēc kārtas norisināsies “Nekvalitatīvās mūzikas nakts”, kurā tiksies mūziķi un mākslinieki, lai sniegtu īpaši šim vakaram sagatavotus priekšnesumus. 

Šajā naktī uz “Fonokluba” skatuves kāps “Damaged Boiz”, “Vīriem Vajag Atpūtu”, “Pisang Ambon”, “Kabanos”, kā arī pasākuma īpašie viesi - “Tranzīts”. Par muzikālo noformējumu un dejām visa vakara garumā gādās multimākslinieks Nenotveramais Atriebējs. 

“Nekvalitatīvās mūzikas nakts” radās 2009. gadā kā pašironijas vakars, kurā dažādu stilu mūziķi apvienojās, lai izmēģinātu spēkus ārpus ierastajām mākslinieciskajām robežām. Kopš tā laika šī nakts ir kļuvusi par neatņemamu “Fonokluba” tradīciju, piesaistot aizvien plašāku uzmanību un ironiskā kārtā - kvalitatīvāku programmu. 

Pasākuma sākums plānots plkst. 22:00; ieeja - bez maksas. 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.