PASĀKUMI

18.apr
sestdiena

NEGLECTED FIELDS Reunion show!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.04.2015. 20:00
5 EUR

1995.gadā metal grupas Neglected Fields (Dark Technical Death Metal) vārds izskanēja visā pasaulē.
Pēc desmit gadiem sāka klīst baumas par grupas izjukšanu un kopdarbība uz nenoteiktu laiku bija pārtraukta. Jau bija runas, ka grupa vairs nepastāv.
Bet šeit ir interesants koncerts latviešu smagās mūzikas cienītājiem:
18.aprīlī klubā Melnā Piektdiena notiks leģendārās grupas Neglected Fields ilggaidītais koncerts! Kopā ar viņiem uz skatuves kāps igauņu grupa Horricane un pašmāju Legacy ID.

Grupa tika izveidota 1995.gadā. Ar pirmo sastāvu (Destruction – vokāls, ģītāra, Germans – ģitāra, Serhio – basa-ģitāra un Kārlis – bungas) grupa ierakstīja savu pirmo demo “Sansara”, kurā tika iekļautas četras dziesmas, kurās bija jūtama ietekme
no tādām grupām kā Death, Cynic, Atheist un Carcass. Pieaicināta vokāliste Rasa ar savu skaisto soprāna balsi atsvaidzina demo-albuma skaņu. Ieraksts ātri izplatās ārzemēs. Pateicoties labai reklāmas kampaņai CD bija saņēmis labas atsauksmes.
1997.gada augustā Neglected Fields ierakstīja savu debijas albumu “Synthinity”. Latvijas metal-mūzikas vēsturē albums “Synthinity” bija pirmais, kurš bija augsti novertēts pasaules mērogā.

2000. gada septembrī gaismu ieraudzīja albums “Mephisto Lettonica”. Albuma vertējumi bija negaidīti: 12/15 Legacy, 9/10 - Metal Heart, 7/10 - Rock Hard, 4/4 в- GrindZone, 5/6 - Metal Hammer (Itālija), 5/6 - Scream, 6/6 - Spark (Čehija), 10/12 - Thrash 'Em All (Polija), 9/10 - M (Baltkrievija). Intervija ar Neglected Fields dalībniekiem bija publicēta vairāk nekā divdesmit žurnālos visā Eiropā.
Tālāk grupa uzstājās Brutal Assault 7 (Čehija), kopā ar Incantation, Tiamat, Callenish Circle, Ancient Rites, un Dimmu Borgir, Destruction, Impaled Nazarene, arī aktīvi koncertē Čehijā, Vācijā, Polijā un Baltkrievijā.

2002. gada novembrī Germanu aizvieto Jāns un grupa devās koncerttūrē Polijā, Slovakijā, Čehijā, un uz festivāliem kur uzstājās kopā ar Moonspell, Hypnos, Vader un Behemoth.

2004. gada oktobrī grupa sāka ierakstīt jauno albumu "Splenetic".
Tālāk bija klusuma gadi.
2014.gadā bija apstiprināts jauns satāvs: Destruction - ģitāra, vokāls, Serg (Preternatural) – ģitāra, Serhio (Preternatural, Biomorph) – basa-ģitāra. George – taustiņi, Arthur (Bardak, Urskumug) - bungas.

Koncerts 18.aprīlī būs arī jubilējas, jo grupa Neglected Fields svinēs šogad savu 20. dzimšanas dienu.

Neglected Fields (Dark Technical Death Metal )

https://www.youtube.com/watch?v=Ar1DXUWjq4Q

https://www.facebook.com/neglected.fields

Iesildīs:

HORRICANE (Death Metal, EE),

https://www.facebook.com/pages/Horricane/52884212787

LEGACY ID (Progressive Metal).

https://www.facebook.com/LegacyID


Koncerta sākums 20.00, klubs atvērts no 19.00.

Biļetes sākot no 5 € Ticketshop vietnē:

https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1482

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.