PASĀKUMI

9.mar
ceturtdiena

Negativus 2017

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
09.03.2017. 19:30
2 - 4 euro

Diskultur piedāvā
NEGATIVUS 2017

Kamēr "lielie" mākslinieki kāpj uz skatuves pārapdzīvotajos "lielajos" festivālos, tikmēr ik-div-gadēji aicinām visus jaunos "lielos" māksliniekus uz mazās skatuves. Divi gadi atkal ir apritējuši, un NEGATIVUS mini-festivāls ir klāt, šoreiz 9. martā, kā jau ierasts, klubā DEPO.

Šogad koncertā:

Molecular Beats (triphop);
the Panckas (punk rock / ska);
U-13 (heavy punk);
Artava (blūzs / psihodēliskais roks / blūzroks);
No Name band (hc punk).

Par NEGATIVUS
Bez peļņas, nevalstiskais mini-festivāls aizsākās 2013. gadā, kad tas tika rīkots ar ideju paust negatīvismu pret zaļi domājošajiem hipsteriem. Festivālu rīkoja apvienība Shityfests. Jaunās mūzikas grupas ātri vien pieteicās, un brīvu vietu dalībai nebija jau ilgu laiku pirms paša koncerta. Koncerta zāle bija pilna, emocijas virmoja visapkārt. Arī ziņu portāls Delfi rakstīja par šo notikumu (http://www.delfi.lv/izklaide/popmuzika/melomanija/foto-rigas-kluba-noticis-festivals-negativus.d?id=43507093). Toreiz uz skatuves kāpa tādas apvienības kā Traumatized Band (tagad Velnezers (3/4 sastāva)), Odiozs, Funnel, N.P.A., cubA, Hatz un Zvejnieka Meita.
Shityfests paspēja noorganizēt gan Fuck School mini-festivālu, gan Dear Santa, I've been a naughty kid! mini-festivālu ar līdzīgām ideoloģijām, un 2015. gadā atgriezās ar divus gadus nedzirdēto NEGATIVUS. Ar negatīvismu nāca arī attieksme, tāpēc koncerts tika ieturēts pankroka stilā. Šoreiz uz skatuves kāpa jau zināmākas grupas. To vidū bija ex-Radio 5 vadītāja grunge grupa Kids of The Last Century (tagad The Last Century), Festivāla Trušu Galvas organizātoru grupa Leborio no Alūksnes, jauna powerviolence (pašvērtēta kā bomžcore) apvienība BATRA ar ex dalībniekiem no Defectives, Konservētie Stringi u.t.t., speed metāls no W/E (vēlāk Cuvana) un trokšņu apvienība Oytödedos (tagad Oytö). Arī togad zāle bija pilna! Ausīm vajag svaigas asinis, un reizi divos gados mēs tās sagādājam!

Ieeja visa vecuma, koncerta sākums 19:50, ieeja sākot no 2 euro.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.