PASĀKUMI

10.dec
ceturtdiena

NEGATIVUS 2016

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
10.12.2015. 20:00 - 23.11.2015. 09:47
2 EUR

Pēc 2 gadu pauzes klubā "Depo" notiks Shityfests organizētais mini festivāls Negativus, kurš aicina visus tos, kam apnikuši zaļi domājoši hipsteri, kuri nicīgi noskatās uz citiem, ar savu fiksīti braucot uz kārtējo augstās mākslas pasākumu. Negativus ir kā protests "money eater", "underage drugusers" mega festivālam Pozitivus.

Šogad festivālā piedalīsies grupas

hardcore panku blice STD, kura sevi pieteikusi kā visatļautīgu pensionāru nīdēju apvienību. STD spēlē mūziķi no grupām Traumatized, Gateris, Velnezers u.c.,

Oytödedos (crasher crust / sludge) - trokšņaina jauniešu apvienība, kuras troksnis ir katra noisecore klausītāja cienīga. Oyto spēlē mūziķi no grupām cubA un Gateris,

W/E (speed metal) - Oyto bundzinieka side project, spēlē ātru mosh-o-tron mūziku. Bundzinieks un bassists ir spēlējuši arī Gaterī.

Garage Kids of Last Century (hard rock / grunge) - radio 5LV viena no vadītājiem Toma Ozola un citu talantīgu jauniešu muzikālie skaņdarbi grunge un roka stilā. Ģitārists ir spēlējis arī grupā Hatz, puse dalībnieku ir gājuši mūzikas skolā.

Leborio (punk / garage / metal) - pilnīgs bardaks no Rīgas, Alūksnes un citiem zemes nostūriem. Iespējams, zināmākā grupa festivālā. Populārākās dziesmas skan arī radio.

+ citas grupas

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.