PASĀKUMI

6.mar
piektdiena

NADJA - drone doom ambient. Special guest Kannabinõid

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
06.03.2020. 20:00
No 10 līdz 15 eur

Eksperimentāli smagnējās ģitārmūzikas duets "Nadja'' no Kanādas atgriežas Latvijā, 6. martā, Ādmiņu ielā 4.

''Nadja'' ir multi-instrumentālista Aidan Baker and basģitāristes Leah Buckareff muzikālais duets, kas radies jau 2003. gadā, Kanādā. ''Nadja'' radītā mūzika tiek aprasktīta kā ambient doom, dreamsludge un metalgaze žanru sajaukums. Dueta radītās muzikālās kompozīcijas apvieno atmosfēriskās mūzikas toņus un tekstūru ar metāla mūzikas spēku un skaļumu.

''Nadja'' gadu laikā ir izdevusi ierakstus dažādu izdevniecību kā ''Alien8 Recordings'', ''Hydrahead Records'', ''Important Records'', ''Essence Music'' paspārnē, kā arī izveidojuši paši savu izdevniecību ''Broken Spine Productions''. Duets ir aizvadījis neskaitāmus šovus un tūres visapkārt pasaulei ar dažādām citām pasaules līmeņa grupām, kā arī uzstājies tādos festivālos ''SXSW'', ''FIMAV'', ''Roadburn'' un ''Unsound''.

Vairākpar grupu un klausies šeit :
https://www.facebook.com/LuvNadja
https://nadja.bandcamp.com

SUPPORT : Kannabinõid (doom metal, EE)

Kannabinõid sevi raksturo kā skaļu un agresīvu primālu muzikālo grupējumu. Grupa nāk no Tallinas, savu pirmo self-titled EP mini-albumu ''Kannabinõid izdeva 2012. gadā, kuru ierakstīja un izdeva paši. Pirmais pilna garuma ieraksts ''Troon'' tika izdots pašu dalībnieku veidotā neatkarīgā izdevniecībā ''Golem.fm'' un pēc tā sekoja grupas organizēta Eiropas tūre.The first LP "Troon". Otrais albums ''3'' tika ierasktīts šeit pat Latvijā, Valmieras slavenājā ''Hodila Records''. Grupa devusies vairākās Eiropas tūrēs, kā arī uzstājusies tādos festivālos kā ''Skeneraator'', ''Kiarama'', ''Uleåborg'' ''Festival of Psychedelia'', un dalījusi skatuvi ar tādām žanra leģendām kā ''Conan'', ''Elder'', ''Windhand'', ''Dopelord'', ''Talbot'''un citām.

https://www.facebook.com/kannabin6id/
https://kannabinoid.bandcamp.com/

BIĻEŠU SKAITS IEROBEŽOTS
https://www.ticketshop.lv/site/events/view/3462

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

3.apr
piektdiena

ATCELTS! Rīgas Modes

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.apr
piektdiena

ATCELTS! Survive (Japāna)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Kurt Cobain Day

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Druun // Hellhookah // Sarma

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Trauksme (experimental/industrial/techno/ambient)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS