PASĀKUMI

27.nov
piektdiena

Mozambika (blues rock) // Rīga

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
27.11.2015. 21:30
Bez maksas

Pasākums notiek ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.

Muzikālā apvienība "Mozambika" ir blūza izpildītāji, kas nepārprotami ir emocionāli uzrunājošākā muzikālā tradīcija.

Apvienības kodols ir viens no ievērojamākajiem blūza ģitāristiem Latvijā, Jānis Vanadziņš, kura ģitāras spēlei nevar tā vienkārši paiet garām.

Par apvienības pirmsākumu var uzskatīt mūzikas un mākslas festivālu "Bildes 2011", kad Jānis Vanadziņš dalībai blūza koncertā festivāla ietveros kā solisti bija uzaicinājis uzstāties Ievu Kākuli.

Turpmākais periods ir repertuāra un meistarības slīpēšana spēlējot dažādos Rīgas klubos.

Kolektīvs nepārtraukti meklē un izkopj sev piemītošo savdabīgo blūza izpildījuma manieri, ko apliecina arī šim žanram netipiska instrumenta — akordeona izmantošana.

Uz šo brīdi lielākās uzstāšanās ir bijušas 2012. gada Blūza svētki Siguldā un mūzikas un mākslas festivāls "Bildes 2012".

Patlaban tiek strādāts pie jauna materiāla ar oriģinālmūziku, kā arī jau pie esošā repertuāra paplašināšanas, kur blūzs tiek papildināts gan ar rokenrola, gan džeza un kantrī elementiem.

Papildus koncertiem Rīgas klubos un spēlei Blūza svētkos, kolektīvs piedalīsies arī Siguldas Blūza svētku prezentācijā Tartu, Emajoe Blues festivāla ietvaros Igaunijā.

https://www.draugiem.lv/music/18413591/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.