PASĀKUMI

2.nov
pirmdiena

MOONSPELL, DAGOBA, JADED STAR

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
02.11.2015. 20:00
18 EUR

Vispopulārākā portugāļu metal grupa Moonspell sniegs savu ilgi gaidīto koncertu klubā Melnā Piektdiena (Brīvības iela 193c). Biļetes uz koncertu nopērkamas www.ticketshop.lv no 5. jūnija. Biļetes cena, sākot ar EUR 18. Kluba durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 19.00. Koncerta iesildītājs savu priekšnesumu sniegs 20.00.


Vispopulārākā portugāļu metal grupa Moonspell sniegs savu ilgi gaidīto koncertu klubā Melnā Piektdiena (Brīvības iela 193c). Grupa spēlē metal mūziku no 1992. gada.   Sākuma viņiem bija nedaudz cits virziens -  vispirms bija pazīstami folk un black-metal žanrā, vēlāk viņu skaņdarbus saka vērtēt kā gothic-metal. Grupas līderis un vokālists Fernando Ribeiro, kurš arī ir dziesmu autors, grupas stilu sauc par «velnišķīgu mūziku».


2015.gada martā grupa izlaida pasaulē savu kārtējo albumu Extinct. Pirmajās trijās dziesmās ļoti organiski izmantoti tuvo austrumu stīgu instrumenti. Okultisma tematika tekstos vieno grupu ar Samael un Behemoth. Soloģitāras partijas kompozīcijā Dominia ir spilgts meistarības piemērs, kurš savienots ar bezgalīgo fantāziju un neparasto autora gaumi. Organiskais harmoniju raksts, vieglā psihodelika ar vienkaršām pārejām, pārveidotas balsis, baznīcas zvani, bass, bungas, ģitāras - tas viss veido pieticīgu un gaisīgu skanējumu.

 Moonspell viennozīmīgi ir ideāla grupa un nav nozīmes, cik reižu tu jau esi redzējis viņu uzstāšanos un dzirdējis nemirstīgo himnu “Alma Mater” : iespaidi pārklājas, no gabaliņiem veido burvīgo gotisko vitrāžu un iespiež prātā smeldzošo mužības sajūtu.

Biļetes uz koncertu nopērkamas www.ticketshop.lv no 5. jūnija. 
Biļetes cena, sākot ar EUR 18. 
Kluba durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 19.00. 
Koncerta iesildītājs savu priekšnesumu sniegs 20.00.


495_moonspell-posteris2_thumb

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.