PASĀKUMI

26.okt
piektdiena

MMMM Faking albuma prezentācija

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
26.10.2018. 21:00
3 EUR

26. oktobrī elektronikas grupa MMMM laidīs klajā savu debijas albumu “Faking Albums”.

Pasākumā būs iespējams noklausīties dziesmas, kas iekļautas albumā, un nopirkt albumu pirms tas ir pieejams jebkur internetā.

Grupā MMMM ir četri robotu ķiverēs tērpti dalībnieki, kuru mūzika ir ar electro-clash, witch house, electro house, chiptune un synthpop skanējumu. Kompozīcijās dzirdams gan kliedzīgs sievietes riotgrrrl stila vokāls, gan klasisks popmūzikas un hip-hop stila vīrieša vokāls veidojot neparastu un oriģinālu muzikālo skanējumu. Grupas dalībnieki: Mega Moore (vokāls, sintezātori, sampleri), Mega Matovaza (vokāls), Mega Medniex (sintezātori, bungmašīnas, sampleri), Mega Ma (basģitāra). Robotu ķiveru 3D dizaina autors - Jānis Eidiņš.

Darbs pie albuma sācies pēc uzvaras radio “NABA” studentu jauno grupu konkursā “Hadrons 2016”, pēc kura galvenās balvas ietvaros Jāņa Dubava ieraksta studijā Skan tapa četri dziesmu ieraksti, no kuriem 3 iekļauti arī “Faking Albums” relīzē. Taču lielākā daļa albuma tapusi Valmierā, Hodila Records studijā pie Ģirta Laumaņa (Lomix). Albuma izdevējs - angļu neatkarīgais leibls Liminal Noise.

Albums visās populārajās mūzikas straumēšanas platformās un iegādei internetā būs pieejams 29.oktobrī. Fizisko kopiju varēs iegādāties vietnē http://mmmmband.bandcamp.com

Pasākuma ieejas maksa - 3€

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.