PASĀKUMI

18.
pirmdiena

Miss May I (Usa) / Atlas / May The Tempest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.06.2018. 20:00
No 18 EUR
Biļetes: ticketshop.lv
Metalshow.lv Open Air piedāvā:

Rīgā, klubā Melnā Piektdiena 18. jūnijā Eiropas tūres ietvaros uzstāsies viena no šobrīdējā modernā metāla grupām - Miss May I.

Miss May I ir amerikāņu metalcore grupa, kura apvieno smagās mūzikas piekritējus no dažādām valstīm, pateicoties saviem jaudīgajiem izpildījumiem un meistarībai. Muzikanti kļuva par pasaules metal sabiedrības neatņemu daļu, laužot robežas un iespaidojot katru cilvēku, ar kuru viņi saskaras.

Miss May I ne tikai piedalījusies festivālos Warped Tour un Rockstar Mayhem, bet arī pelnīti tikusi nosaukta par vienu no aizraujošākajām grupām metalcore žanrā.

Kolektīvs izveidojās 2007.gada. Iedvesma tika gūta no «jaunā viļna» metalcore komandām: Lamb of God, Underoath un Bleeding Through. Liela nozīme bija arī leģendām: Pantera un White Zombie.

2008.gadā, kad dalībnieki vēl mācījās vidusskolā, Miss May I leibla Rise Records paspārnē izdevusi demo-albumu «Apologies Are for the Weak». Albums ļoti ātri ieguva 76 vietu Billboard 200 čartā; 29 pozīciju Top Heatseekers un 66 vietu Top Independent Albums. Kompozīcija «Forgive and Forget» iekļuva filmā «Saw 6», bet dziesma «Apologies Are for the Weak» spelē «Saints Row: The Third». Kopumā grupai ir vēl pieci albumi: «Monument» (2010), «At Heart» (2012), «Rise of the Lion» (2014), «Deathless» (2015) un «Shadows Inside» (2017).

Šobrīd Miss May I saglabājuši sākotnējo sastāvu: Levi Bentons (Levi Benton) vokāls, Bī Džejs Steds (BJ Stead) soloģitāra, Džastins Aufdemkamps (Justin Aufdemkampe) ģitāra, Raiens Neffs (Ryan Neff) bass /“tīrais” vokāls, un Džerods Boids (Jerod Boyd) bungas.

Šobrīd kolektīvs ir vienā līmenī ar tādām grupām ka August Burns Red, Parkway Drive, Blessthefall, Memphis May Fire, We Came As Romans, Whitechapel un Five Finger Punch.

Ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.