PASĀKUMI

16.
piektdiena

METALSHOW.LV 2017

Klaņģu Kalns, +56° 49' 5.20", +24° 16' 41.57"
16.06.2017. 16:00 - 18.06.2017. 12:00
No 18 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

16.un 17.jūnijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā pirmo reizi pēc septiņus gadus ilgušas pauzes norisināsies agrāk visā Baltijā slavenais smagās mūzikas festivāls Metalshow.lv. Atklājot 2017.gada vasaras festivālu sezonu, Metalshow.lv tradicionāli saglabās savu žanrisko eklektiku, skatuvi atvēlot visdažādāko smagās mūzikas stilu pārstāvjiem. Labākās pašmāju metālmūzikas apvienības, kā arī vērā ņemami viesi no ārvalstīm – tāds šovasar atgriezīsies festivāls Metalshow.lv.

Pirmo festivāla izsludināto mākslinieku vidū ir folk/ black / pagan metāla grupa no Krievijas – Arkona, kas šogad svin savu piecpadsmito jubileju un festivālā uzstāsies ar īpaši sagatavotu šovu. Arkona specifiskais skanējums ilgi paliek prātā tiem, kas kaut reizi redzējuši viņu uzstāšanos. Tas ne tikai tādēļ, ka Arkona savā muzikālajā materiālā spēj lieliski iedvesmoties no slāvu mitoloģijas - arī tāpēc, ka vokāliste Marija"Masha Scream" Arkhipova ir viena no retajām dziedātājām, kuras vokālais izpildījums lielākoties ir death growl stilā.

Krietni tumšākas noskaņas festivāla programmā ienesīs ukraiņu stoner/ doom/ psychodelic meistari Stoned Jesus, kas Latvijas klubos manīti jau vairākas reizes, taču pirmo reizi pie mums uzstāsies uz brīvdabas skatuves.

Starp pirmajām pašmāju grupām, kas bagātinās festivāla Metalshow.lv programmu, noteikti jāmin latviešu postmetāla apvienību Soundarcade, kas festivālā uzstāsies pēc divus gadus ilgušas klusēšanas, kā arī death’n’roll stila pamatlicējus Sanctimony, kas pamatoti uzskatāma par vienu no spēcīgākajām latviešu smagās mūzikas koncertgrupām, un melodiskā death/black metāla adeptus Preternatural, kas festivālā uzstāsies atjaunotā sastāvā.

Festivāls Metalshow.lv pirmo reizi notika 2005.gadā, un gluži neticamā ātrumā izauga par vienu no alternatīvās mūzikas vadošajiem festivāliem Baltijā – līdz 2010.gada vasarai starp tā galvenajiem māksliniekiem pabija tādas smagās skatuves zvaigznes kā Cradle Of Filth, Exploited, Napalm Death, Pain, Caliban un daudzi citi.

Komentāri

metalshow 16.05.2017. 13:32
Šobrīd festivālā apstiprinājuši dalību:
SWALLOW THE SUN (fin),
ARKONA (ru),
AMATORY (ru),
STONED JESUS (ua),
SOUNDARCADE (lv),
SANCTIMONY (lv),
PRETERNATURAL (lv),
THE HYPOTHESIS (fin),
URSKUMUG (lv),
SURVIVE (jp),
PULSE OF NEBULAE (lv),
OGHRE (lv),
DEAD SHAPE FIGURE (fin),
MAYLA (lv),
HEAVEN GREY (lv),
VARANG NORD (lv),
STAGNANT PROJECT (lv),
DEHEAD (lv),
OCEANPATH (lv),
AUTISM (lt).
Biļetes jau 21 eur: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2177
Tuvojoties pasākumam tās kļūs dārgākas.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.