PASĀKUMI

21.mar
piektdiena

"Metal 2 The Masses" 1. Atlases koncerts

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
21.03.2014. 21:00
Eur 4

Piektdien, 21. martā, plkst. 21:00 kluba Music Factory A Nice Place (Citadeles iela 2, Rīga) telpās notiks viena no Anglijas populārāko festivālu "Bloodstock Open Air" atlases konkursa "Metal 2 The Masses" pirmais koncerts, kurā uzstāsies grupas:
ONCE UPON
HAPTIC
OPIFEX
BLINDED MEMORY

"Bloodstock" ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem smagās mūzikas festivāliem Anglijā, kas kopš 2001. gada iekarojis stabilu pozīciju lielāko Eiropas metālmūzikas notikumu sarakstā, piedāvājot klausītājiem "Saxon", "Nightwish", "Paradise Lost", "Children of Bodom", "Amon Amarth", "Testament", "Arch Enemy", "Lamb of God", "Anthrax" un virkni citu pasaules smagās mūzikas prestižāko vārdu uzstāšanos. 2014. gadā festivāls notiks jau 14. reizi, un šogad Latvija kļuvusi par vienu no "B-O-A" sadarbības valstīm.

No četrām pirmā atlases koncerta grupām pirmās vietas ieguvēji saņems iespēju fināla koncertā stāties pretī vēl divām grupām, kas tiks atlasītas nākamajos divos atlases koncertos. Finālā uzvarējusī grupa dosies uz šīs vasaras festivālu "Bloodstock" Anglijā, lai uzstātos uz "New Blood" skatuves.
Koncerta laikā grupu uzstāšanās tiks nodota 4 žūrijas locekļu izvērtēšanai, un kā vēl viena 5. žūrijas balss darbosies arī skatītāju balsojums klātienē, tāpēc grupas tiek aicinātas rūpīgi pulcēt savus atbalstītājus, jo tieši viņiem var piederēt tā īstā un vienīgā izšķirošā balss!

Tiekamies koncertos!
21.02. - pirmais atlases koncerts: Once Upon, Blinded Memory, Haptic, Opifex
11.04. - otrais atlases koncerts: Darrva, Symbolic, Dehead, The Nibble, Nighttales
25.04. - trešais atlases koncerts: Burned In Blizzard, Frailty, Deodium, Stagnant Project, Reshape The Landscape
16.05. - FINĀLA KONCERTS: 3 finālisti un īpašais viesis

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.