PASĀKUMI

24.aug
ceturtdiena

Menuo Juodaragis XX 2017

Dūbura ezera sala, 55.788253, 25.962324
24.08.2017. 15:00
50 EUR

MENUO JUODARAGIS XX 2017
2017. gada 24.–27. augustā

Divdesmitais neatkarīgais savdabīgās mūzikas un mūsdienu baltu kultūras festivāls "Menuo Juodaragis" (latviski – "Mēness Melnradzis") vasaras pēdējā nedēļas nogalē, 2017. gada 24.–27. augustā, norisināsies Zarasu rajonā, uz brīnišķās, sulīga mežu zaļuma ieskautās Dūbura ezera salas, Lietuvā, netālu no Latvijas robežas.

"Mėnuo Juodaragis" – viens no senākajiem un īpašākajiem vasaras pasākumiem Baltijā – šogad svin savu 20-to gadskārtu. Veselas četras dienas apmeklētājus priecēs izmeklētu Lietuvas un ārzemju kolektīvu koncerti, kā arī bagāta svētku kultūras programma.

Šo četru dienu gaitā uz MJR skatuvēm uzstāsies dažādus muzikālos žanrus pārstāvošas grupas – gan slaveni ārzemju kolektīvi, gan Lietuvas izpildītāji un viesi no Latvijas, gan arī interesantākie jaunie talanti. No tradicionālās folkloras līdz mūsdienu rokam, no klasikas līdz šamanismam, no akustiskās mūzikas līdz kosmiskai elektroniskajai mūzikai!
"Wardruna" (Norvēģija) , "Of The Wand And The Moon" (Dānija), "Der Blutharsch And The Infinite Church Of The Leading Hand" (Austrija) , "Donis" ,"Atalyja" un daudzi citi.

No Latvijas mūziķiem uz skatuvēm kāps -"Auļi Un Tautumeitas" , "Daba San" , "Hipstokrātija" .

Līdzās muzikālajiem koncertiem savas prasmes rādīs labākie seno amatu meistari, notiks izglītojošas lekcijas, baltu tradīciju rituāli, kino, ekomākslas izstādes, izglītojoši pārgājieni, sporta turnīri, teātra izrādes, vakarēšana, nodarbības bērniem un citas izklaides iespējas, tādējādi sev tīkamas nodarbes festivāla vidē atradīs gan lieli, gan mazi.

Plašāks ieskats festivāla programmā šeit:
http://www.mjr.lt/lv/programma

Brīnišķīgā un draudzīgā vide kopā ar festivāla īpaši dārdošo tēmu sola neaizmirstamus piedzīvojumus un neatkārtojamu iespēju nokļūt savdabīgā maģiskā pasaulē un vistiešākajā veidā piedzīvot baltisko savdabību.

Rīgā biļetes var iegādāties tautas mūzikas salonā "Upe" , "Upe", R. Vāgnera ielā 5

Plašāk par festivālu:
http://www.mjr.lt/lv/festivals
https://www.facebook.com/MJRfest

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.