PASĀKUMI

21.feb
piektdiena

Master Bo

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
21.02.2020. 21:00
Bez maksas

21.02.2020. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) uzstāsies mūziķu apvienība "Master Bo", kura mielos klausītāju ausis ar Borisa Grebenščikova un grupas "Akvarium" dziesmām. Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž brīva!
"Master Bo" ir muzikāls veidojums, kurā apvienojušies profesionāli izpildītājmākslinieki, kas ikdienā darbojas akadēmiskās mūzikas laukā. Kopā tos savedusi vēlme izpausties arī demokrātiskākā žanrā, īpaši uzsverot Borisa Grebenščikova jeb, pēc paša vārdiem - Rokenrola vēstnieka neritmiskā valstī un grupas "Akvarium" daiļradi.
Grupa "Master Bo" uzskata par būtisku pievērsties universālam, nepolitizētam un vispārcilvēciskam mūzikas segmentam, krievu romanču, "folk" un "rok" mūzikas sakausējumā, rodot ceļu pie klausītājiem.
"Master Bo" ir:
Andris Kipļuks - vokāls, ģitāra
Andris Pujāts - taustiņinstrumenti
Andis Klučnieks - flauta, blokflauta, īru stabules
Gidons Grinbergs - vijole
Kristaps Ezeriņš - basģitāra
Pāvels Ignatjevs - sitaminstrumenti

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.