PASĀKUMI

12.sep
sestdiena

Marta Migla /instrumental rock/ (LV, Rīga) + Simus /alternative rock-prog metal/ (IT, Como)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
12.09.2015. 21:30
Bez maksas

Pasākums notiek ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.

"Marta Migla", nu jau nedaudz mainītā sastāvā (pievienojies jauns basists), otrreiz brauc koncertēt Daugavpilī. MM pievienosies itāļi "Simus". Jāpiemin, ka "Simus" būs iesildītāji Rīgā iecerētajā grupas "God is an astrounaut" koncertā, kas ir viena no pasaules labākajām post rock žanra grupām.

MARTA MIGLA:

Marta Migla ir instrumentālā roka grupa, izveidojusies Rīgā. Dibināta 2010. gadā, grupā šobrīd darbojas Jānis Traviņš (ģitāra, taustiņi), Andrejs Antonovs (ģitāra), Dardega Legzdiņa (taustiņi), Kristaps Kupšāns (bass), and Edgars Liljē (bungas, perkusijas). Grupas mūzikas stilu raksturo- post-rock, shoegaze, indie un post-punk.
Pēdējā laikā grupa devusies vairākās tūrēs, kāpjot uz dažādām skatuvēm, spēlējot dažādos koncertos, kopā ar tādām grupām kā Lapko, Mystons, Jack Dupon, un Swedish Mobilia.
MM debijas albums nāca klajā 2015. gada 20. februārī caur NABA Music / Melo Records.

https://www.facebook.com/martamigla?fref=ts
http://martamigla.bandcamp.com/
martamigla(Twitter)
martamigla(SoundCloud)

SIMUS:

Grupa dibināta Como provincē Itālijā 2008. gadā. Jau grupas pašos pirmsākumos grupas galvenā ideja bija saistīt mūziku ar citiem mākslas izpausmes veidiem, ar mērķi mūzikā pilnībā iesaistīt klausītāju/ skatītāju.
Grupas daiļradi būtu ļoti grūti raksturot ar vienu mūzikas žanru, svārstoties starp roku, prog un metal, ceļojot starp dažādiem skaņu celiņiem, liekot publikai izjust dažādas emocijas.

https://www.facebook.com/simusband?fref=ts
http://www.simusband.com/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.