PASĀKUMI

20.dec
piektdiena

Marduk, Attic & Unlight

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.12.2019. 20:00
No 18 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Viktoria Europa Part 4 - 2019

Rīgā uzstāsies leģendārā zviedru black metal apvienība Marduk!

Piektdien, 20. decembrī, klubā "Melnā Piektdiena" leģendārā zviedru black metal apvienība Marduk. Koncertu iesildīs vācu grupas Attic un Unlight.


Zviedru black metal grupa "Marduk" (nosaukuma izcelsme – babiloniešu dievu dievs Marduks, Bābeles aizbildnis) tika radīta 1990. gadā pēc mūziķa Morgan Steinmeyer Håkansson iniciatīvas. Bet jau pēc gada tika laists klajā pirmais demo ieraksts "Fuck Me Jesus". Tajā laikā uz zviedru skatuves nebija analoga.

Krāšņā uzstāšanās ar apgrieztiem krustim, pentagrammas un spocīgs grims – tas viss ātri palīdzēja "Marduk" iekarot kulta grupas statusu.

"Marduk" dziesmu centrālās tēmas ir sātanisms, antikristietisms, bieži tiek izmantotas Bībeles tēmas. Uzmanības centrā tāpat ir arī II Pasaules karš un nacisma tēma.
Par pirmo oficiālo ierakstu tika pasludināts pilna apjoma albums "Dark Endless" (1992). Pēc šī diska iznākšanas grupa parakstīja līgumu ar "Osmose Productions", un jau pēc nepilna gada tika radīts albums "Those of The Unlight".

Tieši 90.gadu vidū "Marduk" ieguva plašu popularitāti. Kopumā kolektīvs izdevis ap 25 ierakstiem, no kuriem 14 ir studijas albumi. Pēdējais - "Viktorija" klajā nācis 2018.gadā.

Koncerta sākums pl. 20.00 (ieeja no pl. 19.30). Biļetes iespējams iegādāties vietnē www.ticketshop.lv.

Komentāri

kāds 100 varbūt atnāks :D
Koncerts bij labs. Kaitinoši bij tik pāris neohipstergeji ar skinhedpričeņu pazīmēm, kas par savu galveno misiju uzskatīja filmēt un fotografēt ar saviem sūda telefoniem, pie reizes kratot pačku un līdz ar to arī kameras. Kad, bļa , jūsu ūberkruto filmu redzēsim??? Ja jau iztaisies par politisku idiotu, tad pie Marduk jau nu gan vari iet mošpitā nevis tēlot brāli Abeli.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.