PASĀKUMI

28.dec
ceturtdiena

Madara (čells, balss)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
28.12.2017. 20:00
2 EUR

Ceturtdien, 28. decembrī, "Melno Cepurīšu Balerijā" , Raiņa ielā 28, Jelgavā, 20:00, ar īpašu noskaņu koncertu viesosies čelliste "Madara" .

Madara Fogelmane jeb vienkārši MADARA ir jauna un talanīga māksliniece, kas beidzot uzmirdzējusi arī plašākai auditorijai Latvijā ne tikai ar savu izjusto, harizmātisko čella spēli, bet arī ar šarmanto, spēcīgo balsi. Tai savijoties kopā ar čella silto toni, ikviens acumirklī tiek aizvests muzikālā, dzīves atziņām bagātā ceļojumā par dabu, mīlestību un sevi pašu.
https://www.youtube.com/watch?v=34Wvf8rW-CM&t=82s

"MADARAS" mūzikā it viss ir stāsts par viņu pašu - viņa komponē, raksta dziesmu tekstus gan latviešu, gan angļu valodās, un pati it visu izdzied un izspēlē sevis radītājās melodijās. Nesen izlaidusi klajā savu debijas singlu “Esamība”, kas pašlaik pieejams visās mūzikas platformās un izvirzīts pusfinalā "Supernova 2018" dziesmu konkursam.
https://www.youtube.com/watch?v=c36j9ipWc8U

Alternatīvās mūzikas skatuvē Madara plašāk pazīstama, kā grupas "Das Sonngags Legion" dalībniece.
https://www.youtube.com/watch?v=6op4lTEtM_w

"Melno Cepurīšu Balerija" ir Jelgavas alternatīvās mūzikas iestāde, kas darbojas jau astoto gadu, atrodas Raiņa ielā 28, Jelgavā.
Koncerta sākums 20:00, ieejas maksa 2eur.
https://www.facebook.com/events/389165094855154/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.