PASĀKUMI

5.dec
sestdiena

Louie Fontaine & Starlight Searchers "FonoKlubā"

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
05.12.2015. 22:00
3€

Šajā gadā grupa ir izdevusi savu nu jau sesto albumu “Don’t Bring the Kids”, kas ieturēts labākajās rock’n’roll un blūzroka tradīcijas. “Starlight Searchers” pavisam nesen atgriezās no Centrāleiropas turnejas, taču jau pavasarī dosies iekarot ASV. 

Grupas ģitārists un solists, Liepājas kluba “Fontaine Palace” saimnieks, Luijs Fonteins ir dzīvojis dažādās pasaules vietās, piemēram, Kopenhāgenā, Ņūorleānā un Liepājā. Vēl bez muzikālās darbības viņš ir zināms kā uzņēmējs, proti, restorānu un viesnīcu ķēdes īpašnieks, aptverot tādas valstis kā Latviju, Venecuēlu un Zanzibāru. 

Grupas “Starlight Searchers” sastāvs jautājumus par kvalitāti neraisa - tās mūziķi ir pieredzi uzkrājuši citās zināmās pašmāju grupās, piemēram, “The Hobos”, “Skyforger”, “Iļģi”, “Sanctimony” un daudzās citās. 

Koncerta sākums paredzēts plkst. 22:00, ieejas maksa - 3€. 

Louie Fontaine (DK) - vokāls, ģitāra
Egons Kronbergs (LV) - ģitāra, vokāls
Martin Burke (US)- bass, vokāls
Jēkabs Zemzaris (LV) - bungas, vokāls

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.