PASĀKUMI

8.
ceturtdiena

Lost Harbours / Vārna / Marta SmiLga

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
08.06.2017. 20:00
1-3 EUR

Lost Harbours (UK/LV – dark folk, ambient, psych folk)
https://soundcloud.com/lostharbours
https://lostharbours.bandcamp.com/
+
Vārna (LV - neo folk, dark ambient, experimental)
http://lauska.lv/veikals/makslinieki/varna/
http://vocaroo.com/i/s16pZSzlmnsK
+
Marta SmiLga (LV - electronic, ambient)
https://soundcloud.com/marta_smilga
https://www.facebook.com/ericasynths/videos/1725657334117878/

Ieeja:
- 3 euro,
- 2 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 1 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES

Marta SmiLga“ ir sintezatorus milošs projekts ar trokšņaini eksperimentālu kosmiskā 'ambient' skanējumu.

Vārna“ ir paralēls viena cilvēka (Mārtiņš Links) projekts tādām grupām kā „Ēnu kaleidoskops“, „Sniegavīru rūpnīca“ un „STandART“. Radies ap 2002. gadu. Muzikālie novirzieni – neofolks, darkfolks, dark/experimental ambient. Atsevišķos koncertos un ierakstos Vārna pieaicina arī citus viesmūziķus, taču pārsvarā uzstājas un ieraksta dziesmas vienatnē

"Lost Harbours" radās 2007.g. Lielbritānijas austrumu krasta reģionā Southend-on-Sea, ar mērķi apvienot folk dziedātāju un dziesmu rakstītāju prasmes ar trokšņu abstraktajām iespējām, iedvesmu smeļoties 70. gadu britu folkmūzikā un tās laikmetīgajos izpildītājos - Viljamsa Bleika (William Blake), Niko (Nico), kā arī gadalaiku ritējumam.
Pēdējos gados grupai Lost Harbours ir bijušas koncerttūres pa Lielbritāniju un Eiropu, dalot skatuvi ar tādiem mūziķiem kā Mirrorring (Grouper/Tiny Vipers), Lau Nau, Nadja, Jessica Baillif, un Library Tapes. Kopš 2009.g. Lost Harbours ir izdevuši vairākus EP līdz 2012 gadā izdeva arī savu pirmo pilna garuma albumu "Hymns and Ghosts", kas saņēma daudz pozitīvu atsauksmju no tādiem mūzikas izdevējiem kā Julian Cope, The Liminal, Norman Records, Foxi Digitalis un Gloom Folk.
Otrais albūms, "Into the Failing Light" tika izdots 2014. gadā.

Projekta pamatā ir Richard Thompson ģitārspēle, dziedājums un izvēlētā tumšā, noslēpumainā estētika, kura apspēlē tādas tēmas kā vēsture, daba, vientulība. Šobrīd Lost Harbours uzstājās kā trio, uz skatuves pievienojas Sabine Moore ar sintezatora, vijoles un vokālām partijām, un Sabīne Niedre pie basa.

2017. septembrī ir plānots atklāt Lost Harbours trešo LP - "Towers of Silence", kas tiks izdots tikai vinilplašu, kasešu un digitālā formātā.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.