PASĀKUMI

3.sep
trešdiena

Legacy ID debijas albuma Genesis prezentācija + Biomorph

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
03.09.2014. 21:00
Bez maksas

3. Septembrī, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Reiterna namā norisinājies grupas Legacy ID debijas albuma Genesis prezentācijas pasākums .

Debijas albumā „Genesis” ir iekļautas 10 kompozīcijas, kas piedāvā klausītājam, gan dziesmas no grupas pirmsākumiem jaunās skaņās, kā arī vēl nedzirdētas kompozīcijas.

Albums ir muzikāli daudzpusīgs, tādēļ pieņemams un klausāms dažāda mūzikas stila cienītājiem. Liriski tiek apdziedātas tādas tēmas kā cīņa ar sevi un ārējiem dzīves faktoriem, cerības un atbilžu meklējumi, par sapņiem, kas mijas ar skarbo realitāti.

Albums ir tapis sadarbībā ar Agri Siksnu (Dzambulai Records), Kārli Šteinmani (KS Records) un mākslinieci Ilzi Ābolu.

Seko mūsu aktivitātēm grupas facebook lapā - https://www.facebook.com/LegacyID kā arī citos lielākajos sociālajos portālos.

Muzikālais atbalsts no grupas Biomorph – grupa kas ir pierādījusi sevi kā kvalitatīva un izdomas bagāta apvienība. Links uz grupu : http://biomorph.bandcamp.com/

Atbalsta: Rock Distribution, Peavey Electronics, kravastaksometrs.lv, KS Records (KSR), Hellcams, Rīga Radio, Mūzikas Video, ChaulaTV, bobe.me, Customtattoo.lv, Ivars Goldbarbell, Music Factory A Nice Place, Get Smart Cafe, PIT stafs, LP music and film store | Mūzikas veikals LP, alternative.lv, Janeta Jumtiņa- Photographer, Karametals.lv, Rocknphotos, Baltic Metal Division, Kristians Kazmers music photography, Arturs Martinovs, Delisnack Briāna DELISNACK, Alus darbnīca Labietis, Valta Klints PHOTO, @Vilnis Foto, nra.lv, LETA, @BNS.lv, @mūzikas Mūzikas veikals Randoms .

Albumu iespējams noklausīties un iegādāties gan digitālā ,gan fiziskā formātā grupas Legacy ID bandcamp lapā -
http://legacyid.bandcamp.com/

Ieeja: 21:00 , Sākums 22:00
Ieeja bez maksas!

Pasākuma audio reklāma -
https://soundcloud.com/beinspired-agency/legacy-id-albuma-prezentacija-3-septembris-pilna-versija

Video reklāma - http://youtu.be/IbgXtMh4WRY

Saites uz pasākumiem -
https://www.facebook.com/events/628244470626315/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.