PASĀKUMI

8.feb
piektdiena

Latvijas Metālmūzikas gada balva 2018

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
08.02.2019. 19:00

Latvijas smagās mūzikas grupas un izdevēji tiek aicināti iesniegt 2018. gadā izdotus ierakstus tradicionālajai Latvijas Metālmūzikas gada balvai. Tiek gaidīti jebkuri 2018. gadā iznākuši smagās mūzikas ieraksti — metāls, hārdroks, postroks un postmetāls, kā arī jebkuri to apakšžanri un hibrīdi.

Aicinām ierakstus iesniegt savlaicīgi, jo arī šogad interesentiem būs iespēja ar vērtēšanai iesniegtajiem ierakstiem un to izpildītājiem iepazīties klātienē, īpašos ierakstu noklausīšanās pasākumos Krogs / Zobens un Lemess / Tavern telpās jau šoruden!


Pieteikšanās Latvijas Metālmūzikas gada balvai ir bez maksas.

Ieraksts līdz 2019. gada 3. janvāra vakaram jāiesniedz krogā "Zobens un Lemess" Rīgā, Aristīda Briāna ielā 10.

Pretendentiem jāiesniedz DIVI albuma CD, LP, EP, MC vai cita formāta eksemplāri. Ja konkrētais ieraksts izdots TIKAI digitālā formātā, to var iesniegt elektroniski vai datu nesējā. Daudziem ierakstiem fiziskie formāti iznāk vienā gadā, bet digitālais - citā: šādā gadījumā iesniedzēji var izvēlēties, kurā gadā to pieteikt Metālmūzikas balvai.

Interneta balsošanas sākums tiks izziņots 8. janvārī, bet pati balvu pasniegšanas ceremonija un koncerts notiks 8. februārī klubā «Melnā piektdiena» ar turpinājumu krogā "Zobens un Lemess" līdz rītam..

Metālmūzikas gada balvas pasniegšanas ceremonija šogad Latvijā notiks desmito reizi. Tās iniciatori ir apvienības «Zobens un Lemess» un mūzikas kluba «Melnā piektdiena» pārstāvji, kas ar metal mūzikas pasākumu organizēšanu nodarbojas kopš 1996. gada.

Latvijas Metālmūzikas gada balva ik gadu tiek pasniegta kategorijās "gada labākais albums", "koncertgrupa", "gada debija", "labākais vokālists", "mūziķis - instrumentālists", kā arī "gada labākā grupa" kopumā. Visās kategorijās uzvarētājus nosaka interneta balsojums un žūrija. Žūrijai ir tiesības piešķirt papildu balvas par ieguldījumu Latvijas metālmūzikas attīstībā, kā arī par citiem nopelniem.

Komentāri

Koncertā uzstāsies grupas MĀRA, SANCTIMONY UN STAGNANT PROJECT.
Ja netiek uz pasākumu, tad ar neuzzin labākos :) 11.02.2019. 22:16
Kuri šogad? Bukums?
Ja nav interneta, nezini laikapstākļus 11.02.2019. 23:35
Rezultāti:
2018. gada mūziķis: Arturs Liede (grupa JĀNIS BUKUMS)
Bija nominēti arī:
Roberts Ceris (Rebel Riot)
Paul Rutkovsky (Stagnant Project)
2018. gada balss: Māra Lisenko (grupa MĀRA
Bija nominēti arī:
Sergejs Baidikovs (Preternatural)
Jānis Tiltiņš (Darrva, Deodium)
2018. gada debija: NUVO
Bija nominēti arī:
SEIRA
Terror Activator
2018. gada koncertgrupa: Oceanpath
Bija nominēti arī:
Eschatos
Catalepsia
2018. gada ieraksts: MĀRA - "Therapy For An Empath"
Bija nominēti arī:
Oceanpath - "Elementi"
Stagnant Project - "The Age of Giant Monsters"
2018. gada notikums: Skyforger Lāčplēša dienas koncerts 2018. gada 11. novembrī VEF Kultūras pilī
Bija nominēti arī:
Radio SWH Rock raidījums "Roka Nemieri"
Festivāls Zobens un Lemess Open Air
Jēzus, wackforger koncis uzvar festu? cmon
Tātad īstajiem metālistiem uzvar tie, kas ir pamanāmi arī popkultūrā! Cepuri nost kungi, turpiniet mīļot paši savus locekļus.
Metāla gada balva ir lielāks joks nekā Zelta Mikrafons.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.