PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
28.02.2020. 21:00
Bez maksas

28.02.2020. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) viesosies latviešu blūzroka leģenda - grupa "AlisP"!
Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!

Grupu 1979. gadā nodibināja Zviedrijas latviešu jaunieši, bijušie grupas "Prusaku ansamblis" dalībnieki. Viens no toreizējā sastāva dalībniekiem - Stokholmā dzimušais un augušais ģitārists Gundars Rullis aizvien ir grupas "AlisP" galvenais virzītājspēks, mūzikas un tekstu autors.
Bundzinieks Edgars Āboliņš ir pašmāju mūzikas metrs - plaši pazīstamu mūzikas festivālu, koncertu organizētājs un bungotājs arī grupā "All Day Long".
Basģitārista Kristapa Graša pašreizējā pastāvīgā mītnes zeme ir Vācija. Domājams, vēl daudzi atceras Kristapa uzstāšanos „Mikrofona aptaujā” 1988. gadā kopā ar tēvu - fokloristu un valodnieku Austri Grasi, kad slaidais, gaišmatainais jaunietis ar vienu auskaru ausī, dziedot dziesmu „Zeme, zeme”, ļāva ticēt, ka latvieši ir viena tauta, lai kur dzīvotu.
Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=_AQigbRUamY
https://www.tvnet.lv/5114309/alis-p-budists-bez-dainam

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.