PASĀKUMI

2.aug
piektdiena

Laba Daba 2013

Ratnieki, Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
02.08.2013. 18:00 - 04.08.2013. 05:00
20 - 22 Ls

Festivālā uzstāsies trešā viļņa ska grupa „The Toasters” no ASV - vecākā šī žanra muzicējošā grupa Amerikā. Leģendārajiem „The Toasters” pievienosies „Barto” no Sanktpēterburgas. Grupa fanu atbalstu iemantojuši, pateicoties savu dziesmu tekstu tiešumam un kritikai, kas veltīta Krievijas varas orgāniem un pastāvošajai politiskajai kārtībai. Tumšākā festivāla noskaņa meklējama slavenā mūziķu kolektīva „Deine Lakaien” akustiskajā koncertā. Vācijas kulta grupa, kā liela daļa citu apvienību, kas uzstājas festivālā, eksperimentē starp dažādiem mūzikas žanriem (folk, techno, industrial, goth, new wave, ambient un rock), nevienu no tiem nespēlējot klasikā izpildījumā. Turklāt šis koncerts būs īpašs ar to, ka grupa uzstāsies spēlējot uz flīģeļa.

LABĀ DABĀ būs iespējams dzirdēt arī: „Inokentijs Mārpls”, „All Day Long”, „Carnival Youth”, „Audience Killers”, „Oyaarss”, „Apziņas parazīti”, „Rebel riot”, „Band mango” un „PND”, „Baložu pilni pagalmi”, „Zig zag”, „Apofez sound system”, „Laiksne”, „Trakula”, „Vētras saites”, „Vējam kabatā”, „Parara”, „Tribes of the city”, „Satellites LV”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, Nils Īle un „Afro ambient”, „Skumju akmeņi”, „Rūsa”, „Manta”, „Soundarcade”, Elizabete Balčus, „Rīta stienis”, „Komjaunatne”, apvienība „7 pieauguši vīrieši”, kas šogad uz skatuves kāps kopā ar dziedātāju Olgu Rajecku, „Jumprava”, „Abdul Camara” ar grupu, kas ir starptautisks muzikāls projekts, kuru pārstāv mūziķi no Ganas un Zviedrijas. 

Festivāla radošās aktivitātes sniegs iespēju piedalīties vairākās darbnīcās un sporta spēlēs. LABA DABA piedāvā Kino Mājā skatīties kino, skatīt festivālu no augšas ar katapulta palīdzību, doties meža takās, piedalīties futbola un volejbola turnīros, izliet savu krūšu tēlu gipša darbnīcā, tikt pie hennas tetovējuma, iegūt jaunas iemaņas radošās darbnīcās, celt telti pasakainā ābeļdārzā un līdzi darboties citās aktivitātēs.

Pilna festivāla programma, aktivitātes, radošās darbnīcas un jaunumi festivāla mājas lapā www.labadaba.lv.

Biļetes pieejamas visās biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Par zemākām cenām biļetes var iegādāties klubā NABAKLAB, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.