PASĀKUMI

2.feb
piektdiena

KYPCK (Fi) / Catalepsia / Eyrth

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
02.02.2018. 20:00
No 12 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

2.februārī, klubā "Melnā Piektdiena" spēlēs somu kolektīvs KYPCK. Šoreiz Rīgā viņi prezentēs savu ceturto albumu «Zero».

 Grupa radusies Somijā, 2007. gadā, par ko jāpateicas producentam Hiili Hiilesmaa (sadarbība ar HIM, Sentenced, Apocalyptica, Moonspel u.c.)  – kurš radīja gan grupu, gan spēlēja tajā bungas pirmajos divos albumos. Neparastu skanējumu izveidojuši grupas ģitāristi (ex-Sentenced) - Lopakka un S. Kukkohovi. Viņi veiksmīgi apvienoja tumšu un smagnēju mūziku ar doom metal elementiem, bet saglabāja savu unikālo skanējumu. Debijas albums «Cherno» iznāca 2008. gadā, gūstot starptautiskus panākumus un diskusijas, tieši valodas, skanējuma un novitātes ziņā.

 

Tieši grupas imidžs un mūzika ir vislielākais diskusiju objekts. Pirmkārt, KYPCK ir somu grupa, kas dzied krievu valodā. Otrkārt, basģitāristam ir ģitāra tikai ar vienu stīgu. Treškārt, ģitāristam ir  instruments Kalašņikova automāta formā.

Atsevišķi vajadzētu atzīmēt tekstus, kas galvenokārt ir par vēstures tumšajiem, traģiskajiem brīžiem. Albumu noformējumos galvenokārt dominē kirilica, kas jau kļuvusi par grupas atpazīstamības zīmi. Un melnais humors – grupa pati sevi pozicionē, kā „Ātrs krievu doom Metal no Somijas” .

Grupas diskogrāfija ir četri albumi: «Cherno»(2008) un «Nizhe» (2011) , «Imena Na Stene» (2014), «Zero» (2016).

Koncerta sākums: 20.00, biļetes iepriekšpārdošanā www.ticketshop.lv

KYPCK – Ya Svoboden: https://www.youtube.com/watch?v=lZBI9NqdCfE

KYPCK - All About Us (t.A.T.u. cover): https://www.youtube.com/watch?v=Nalj5x30Sns

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.