PASĀKUMI

23.okt
svētdiena

KORPIKLAANI (Fin) / Skálmöld (Isl) / Lightless Moor (Ita) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.10.2016. 19:00
18 EUR

Ieeja no 18.00, koncerta sākums: 19.00. Biļetes iepriekšpārdošana vietnē "Ticketshop.lv" no 19.augusta. Koncerta dienā biļetes nopērkamas kluba kasē.

Oktobrī Rīgā viesosies folkmetālisti Korpiklaani un Skalmöld

Svētdien, 2016. gada 23. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies somu folk metal grupa "Korpiklaani" (tulkojumā - Meža ļaudis), prezentējot albumu "Noita” un paziņojot par  live DVD un CD albuma iznākšanu 2016.gadā beigās, portālu informēja koncerta rīkotāji.

"Korpiklaani" izveidojās 2002. gadā, kad izjuka grupa "Shaman", un kopš tā laika ir jau spējuši izlaist 12 studijas albumus, piesātinātus ar enerģētisku, impulsīvu rokmūziku kombinācijā ar somu folkmūzikas melodijām.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka "Korpiklaani" sastāvā ir dalībnieki, kas spēlē tradicionālos somu folk instrumentus kā, piemēram, "yokel", stabules, akordeonu, kā arī vijoli.

Pēdējos gados "Korpiklaani" ir uzstājušies daudzos Eiropas smagas mūzikas festivālos, kur ieguvuši nedalītas publikas simpātijas ar savu dzīvespriecīgo skanējumu. Grupai šī būs otrā viesošanās Latvijā savā karjeras laikā.

Koncertā vēl uzstāsies islandiešu folk/pagan metal apvienība "Skalmöld". Kopš savas izveides, grupa ir izdevusi trīs studijas albumus gadā aprīlī "Skalmöld" noslēdza vienošanos ar Austrijas leiblu Napalm Records un pārrakstīja savu albumu Baldur. Vienošanos ar Napalm Records palīdzēja grupai tikt uz Wacken Open Air festivālu 2013. gadā. Tajā pašā gadā novembrī grupa vairākkārt uzstājās kopā ar Islandes valsts simfonisko orķestri. 
Šogad "Skalmöld" jau otro reizi spēlēs vietējai publikai.

Ieeja no 18.00, koncerta sākums: 19.00.
Biļetes iepriekšpārdošana vietnē "Ticketshop.lv" no 19.augusta. Koncerta dienā biļetes nopērkamas kluba kasē.

 

689_kk2_thumb

  • Biļetes: 18.00 EUR
  • Sākums: pl. 19:00
  • Klubs atvērts no pl. 18:00

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.