PASĀKUMI

16.feb
sestdiena

Koncerts // Polifauna w/ Purple Negative

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
16.02.2019. 19:00
3-5 EUR

Ar sarkanu lūpukrāsu uz spoguļa uztrieptā frāze “You Look Like A Lost Soul” ieintriģēs vairumu. Tāds ir Polifaunas debijas albuma nosaukums, un koncerta laikā ikkatrs varēs iejusties stāstā, kas slēpjas aiz šī eksistenciālismā gremdētā izsaukuma.

Stilistiski, Polifauna sevi neierobežo viena žanra robežās. Tā vietā grupa mainīgās un neparedzamās proporcijās eksperimentē ar nosapņotu indie popu, shoegaze, psihodēlisko roku, un augšāmceļ arī post-punk subžanra elementus.

Grupas sastāvā ir Andris Strazds (vokāls, ģitāra), Kārlis Krauklis (bass), Elza Kaktiņa (taustiņinstrumenti, vokāls), Matīss Tazans (bungas), Miķelis Putniņs (ģitāra, vokāls), Niks Brensons (ģitāra).

Klausies un pieseko grupai:

https://polifauna.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/polifauna/

Purple Negative ir jauna alternatīvās mūzikas rokgrupa no Rīgas, kas kopā spēlē nu jau mazliet vairāk par gadu. Grupas skaņdarbos balansēti jaucas pankroka, smagā roka un psihodēliskā garāžroka vēsmas, kas koncertos neļauj nostāvēt mierā. Līdz šim blice ir laidusi klajā savu debijas EP – SOAP, kā arī singlus “Poison Ivy” un “Your Ignorance”. Purple Negative līdz šim aktīvi koncertējuši gan Rīgā, gan arī ārpus, pavisam nesen aizvadot kroga “Aptieka” izskaņas koncertu.

Grupu veido Elīza Daine (vokāls/ritma ģitāra), Roberts Gromovs (vadošā ģitāra), Kārlis Pūķis (bass) un Emīls Lapiņš (bungas).

Klausies un pieseko grupai:

https://purplenegative.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/purplenegativeband/

Ieeja: 3 EUR iepriekšpārdošanā, 5 EUR uz vietas

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.