PASĀKUMI

27.dec
piektdiena

Kiss of the Dolls

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
27.12.2019. 21:00
Bez maksas

27.12.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) muzikālo gadu noslēgsim ar grupas "Kiss of the Dolls" koncertu! Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Latvijas ekstravagantā roka apvienība "Kiss Of The Dolls" dibināta 2009. gadā un pastāvēšanas laikā izdevusi 3 studijas albumus, vairākus singlus, kā arī veidojusi sadarbību ar citiem mūziķiem.
Grupa ir pazīstama ar savu specifisko skanējumu, kas rodas pateicoties grupas dalībnieku savstarpējās ķīmijas mijiedarbībai un sadarbībai ar pasaules klases producentiem ierakstu tapšanas procesā.
2014. gadā grupa "Kiss Of The Dolls" noslēdza līgumu ar Lielbritānijas aģentūrām "Metal Music Bookings" un "Into Concerts" Ltd., kas grupai ir pavēris durvis uz pasauli, piemēram, iesildot vācu smagā metāla leģendu "U.D.O." koncerttūrē pa Krieviju.

Grupas sastāvs:
Šekspīŗs – vokāls/ģitara
Jeļena Kutumoiva – ģitāra
Ģirts Eglītis – bass
Matīss Bērzs – bungas
Rihards Bērziņš – taustiņi

Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=-QefNAKsTHg

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.