PASĀKUMI

20.dec
piektdiena

JUUK

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.12.2019. 21:00
nav

20.12.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) pieklusinātu pirmsziemassvētku koncertu sniegs grupa "Juuk".
Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Grupā "Juuk" sadarbojas zināmi alternatīvās scēnas mūziķi, kurus vieno aizraušanās ar alternatīvo, tumšo folk un kantrī - mūziku, kuru Latvijā dzird reti, neraugoties uz latviešu mīlestību pret skumjām un sērām. Grupā ir trīs dziesmu autori un solisti: Sniedze Prauliņa (balss, flauta), Edgars Šubrovskis (balss, ģitāras, bass) un Oskars Jansons (balss, ģitāras, bandžo); grupā spēlē arī Dina Skreitule (vijole, piebalss) un un Rinalds Maksimovs (sitamie instrumenti), kurš šajā koncertā gan nepiedalīsies.
Ietekmējoties no ASV un Rietumeiropas folkmūzikas mantojuma, šī gada jūlijā grupa "Juuk" laida klajā pirmo albumu "Indulgenču tirgotāji", kas ir veltījums kultūrai, kura ir eksistējusi vienmēr – no ceļmalām un tavernām līdz rokmūzikai; mūzikai, kas sākotnēji domāta nevis koncertzālēm, bet kopā spēlēšanai virtuvēs, viesistabās vai citādi sanākot kopā.
Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=iMJHbbhqkJQ

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis" publicitātes nolūkos.

Komentāri

H.Kurmitis 22.11.2020. 15:04
Esmu daudzu dzejolu autors un velos piedavat sadarbibu ar jusu grupu,

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.